Elmārs Tannis ar kabrioletu braukā pa saulaino Franciju un… dzied!

Komentāri
Elmārs Tannis ar kabrioletu braukā pa saulaino Franciju un… dzied!
Foto: no Elmāra Taņņa privātā arhīva

Pēdējās dienas latviešu dendijs un, iespējams, zināmākais pašmāju pavārs Elmārs Tannis devies talantu parādīt arī Francijas gleznainajās ārēs, un, spriežot pēc viņa sociālā tīkla Facebook profila, viņam tur klājas diezgan jautri, ko pierāda arī pēdējais nopublicētais video uz viņa sienas.

Traucoties ar nolaistu jumtu pa vasarīgo Franciju (viņiem, atšķirībā no mums, ir vasara), Burgundiju, viņš ar kādu citu latvieti, savu draugu Aivaru, izrāda savas vīrišķīgās balsis un dziedātprasmi, izpildot tradicionālu franču dziesmu, kas angliski pazīstama kā Brother John jeb Brālis Džons. “Dziedāšana tā, kā to divi vīri dara automašīnā ar nolaižamo jumtu, ir maksimāla dzīves baudīšana,” aptuveni šādi šo ierakstu komentē pats Tannis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par to, ko Latvijā pazīstamais pavārs dara Francijā, portālā Skaties.lv lasi jau rīt!

VIDEO

Aivars Steven Gobins un Elmārs pa smuko braucot pa Franciju dzied kolosālīgi Franciski!!! :)Driving through Burgundy, France with my buddy Aivars! Singing just the way two men in a convertable do when they are enjoying life to the max! :))))

Posted by Elmar Tannis on Monday, July 27, 2015

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl