Ellas un kaušļa Čaka laulībai pielikts punkts

Komentāri
Ellas un kaušļa Čaka laulībai pielikts punkts
Foto: LETA

Dīdžejmeitene un agrāk Latvijā populārā dziedātāja Elīna Fūrmane (28), kura jau trīsarpus gadus dzīvo ASV, beidzot šķīrusi laulību ar Amerikas šovbiznesa pārstāvi Čaku Heisu, kurš mīlējis izvicināt dūres sievas klātbūtnē.

Elīna un Čaks slepenībā mija gredzenus 2012. gada 19. aprīlī Lasvegasā. Latvijas medijiem šis notikums tapa zināms vien pēc gada – abu laulības pirmajā gadadienā, kad internetā tika publiskota abu laulības apliecība, raksta žurnāls Kas Jauns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es to darīju aiz mīlestības, domājot, ka viņa jūt to pašu. Es viņu iepazīstināju ar savu mammu un ģimeni, biju lepns, ka viņa ir mana sieva. Es mīlēju šo sievieti, domāju, ka viņa varētu būt manu bērnu māte, bet viņa man meloja un izmantoja mani, lai iegūtu ”zaļo karti”. Pat gads nepagāja kā precētam pārim, kad viņa mani pameta un teica, ka mēs esam precēti tikai ”uz papīra”. Vēlāk viņa man pateica arī to, ka jau bija prasīju kādam citam latviešu puisim, kuram bija ASV pilsonība, lai viņu apprec. Viņš atteicis,” savulaik žurnālam Kas Jauns Čaks klāstījis iemeslus, kādēļ stājies laulībā ar latviešu daiļavu.

Savukārt Elīna par galveno nesaskaņu iemeslu minēja laulātā drauga agresiju, akcentējot, ka apprecējās, jo bija iemīlējusies. Sākotnēji Čaks pat uzņēmies Ellas menedžera pienākumus, sarunājot izskatīgās dīdžejmeitenes uzstāšanās pasākumos. Vēlāk atklājies, ka Čakam ir kāds Elīnai nepieņemams rūpals – viņš piedāvājis rezervācijas eskorta meitenēm. Kad Ella lūgusi vīram šai nodarbei pielikt punktu, sākušies ģimenes ķīviņi ar roku palaišanu un policijas iesaistīšanos. Rezultātā Čaks pieprasīja laulības anulēšanu, bet Elīna apsūdzēja vīru vardarbībā, tādēļ Čakam tika aizliegts sievietei tuvoties, raksta žurnāls Kas Jauns.

Nu Ella jau otro gadu satiekas ar veikala un apģērbu līnijas Rock Etiquette īpašnieku Deividu Aragonu, ar kuru abus vieno arī darba attiecības. Ella visai regulāri savus sekotājus sociālajos tīklos aplaimo ar fotogrāfijām no pāra ikdienas gaitām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl