Ella Amerikā esot uzsākusi attiecības ar slaveno DJ Avicii

5 komentāri
Ella Amerikā esot uzsākusi attiecības ar slaveno DJ Avicii
Foto: F64, LETA

Nedēļas sākumā pasaulē zināmais elektroniskās mūzikas pārstāvis Avicii, īstajā vārdā Tims Berlings, paziņojis par Live uzstāšanās karjeras beigām. Šodien nākusi klajā vēl kāda sensacionāla ziņa, kuras centrā ir ASV dzīvojošā latviešu zeltene Elīna Fūrmane jeb DJ Ella.

Pasaulslavenais mūziķis un producents pēc aiziešanas no aktīvās koncertdzīves plāno tērēt karjeras laikā sapelnīto naudu, tostarp nopirkt jaunu lidmašīnu, kurā ierīkot deju mūzikas klubu sev un draugiem. Drīzumā mūziķis kopā ar draudzeni plāno apmeklēt arī Latviju. ”Es domāju, tu viņu zini”, šorīt telefonsarunā Tomam Grēviņam radio pieci.lv ēterā atzina zviedru izcelsmes mūziķis. ”Tu gribi ar viņu parunāt?” jautā Avicii un pēc pāris sekundēm telefona klausule nonāk viņa mīļotās rokās.

”Čau, Tomiņ!” skan pirmie meitenes vārdi. Grēviņš manāmi apmulst. ”Kā tu nezini? Elīna. Tā pati DJ Ella. Atceries tu mani?” jautā meitene. ”Vai atceries, kā mēs toreiz ar Laurīti maucām ručkā Sansetā. Atceries to prikolu? Bija riktīgi forši…” atmiņās steidz kavēties Ella. Grēviņam gan šķiet, ka prikolā piedalījies Uldis Rudaks, jo pats nekad nav bijis Losandželosā, tomēr Ella neatlaižas. ”Beidz, ko tu stāsti?! Klausies, brauc ciemos! Davai, davai, Latvijas čau!” sveicienus dzimtenei sūta bijusī it kā dziedātāja un DJ meitene Ella jeb Elīna Fūrmane.

Tomēr, kā liecina Avicii un Ellas sociālo tīklu konti, viņi viens otram ne tuvumā nav bijuši, bet Ella turpina publicēt fotogrāfijas, kurās pilnā mīlestībā “laistās” līdzās kādam Deividam…

Ella uz Losandželosu devās 2011. gada oktobrī, lai piedalītos ballītē mediju magnāta Hjū Hefnera villā. Drīz vien tika pieņemts lēmums uzkavēties Amerikā, kur uzsāka darboties kā dīdžejmeitene, vēlāk arī kā modele. Latviešu daiļava pamanījās pat apprecēties, bet laulības dzīvei nebija lemts ilgi turpināties, pērngad laulību ar Amerikas šovbiznesa pārstāvi Čaku Heisu, kurš mīlējis izvicināt dūres sievas klātbūtnē, tika šķirta.

Vēlāk Ella uzsāka attiecības ar veikala un apģērbu līnijas Rock Etiquette īpašnieku Deividu Aragonu, ar kuru abus vieno arī darba attiecības. Ella savā Instagram kontā naskti publicē fotogrāfijas no abu kopīgajiem ikdienas soļiem.

Foto

5 komentāri