38 komentāri

Aizvadīta ilgi gaidītā atlase uz meiteņu lomām Neida klipā dziesmai ”REŽ”. Žūrija, kuras sastāvā Neids, šovbiznesa eksperts Edgars Toretto, videoklipa operators Lauris Avotnieks un Skaties.lv, vēl lemj par rezultātiem, bet tikmēr ar atlases dalībniecēm iepazīties varēs Skaties.lv lasītāji. Kā pirmā drosminiece žūrijas priekšā stājās Elizabete.

Elizabete Gvendolīna Eigima no Vidrižiem žūrijas priekšā stājās pirmā un jau uzreiz uzstādīja ļoti augstu latiņu. Meitene pārsteidza Neidu ar kaislīgu skūpstu.

Kā gāja citām meitenēm? Apskati pirmos foto no atlases!

Kā Skaties.lv atklāja Elizabete, lai nokļūtu uz atlasi, viņa mērojusi ceļu no Limbažu novada. Elizabetes hobijs ir sports – viņas tēvs ir svarcelšanas treneris. Viņa gan uzreiz piebilst, ka Neidam nav jāsatraucas – vecāki neiebilst pret meitas dalību atlasē.

Foto: Elizabete un Neids

“Esmu pozitīva meitene, kurai patīk piedzīvojumi. Vēl viens mans hobijs ir braukšana ar riteni.

Reiz ar draudzeni kopā vienā vakarā nobraucām 70 kilometrus, lai tiktu uz Saulkrastiem. Braucot mēs atradām lielu koferi ceļa malā.

Loģiski, bija interese ieskatīties. Tur iekšā bija daudz rotaslietu – kā no veikala. Nesapratām, kā tas tur radies – varbūt kāds noslepkavots un atstāts koferis?” piedzīvojumu atceras Elizabete.

Vecākiem nezinot, Elizabete ne tikai devusies trakā ceļojumā ar riteni, bet arī uztaisījusi tetovējumu. Savu īpašo drosmi meitene parādīja arī atlasē, bez mazākās vilcināšanās paziņojot, ka klipa vajadzībām gatava Neidu nobučot.

Turklāt meitene nebaidījās šos vārdus apliecināt darbiem, žūrijas priekšā dāvājot Neidam kaislīgu skūpstu!

Video

Ja meitene tiks Neida klipā, no viņas var gaidīt visu. Elizabete nebaidās ne no kā, un viņas bonuss ir labā fiziskā sagatavotība.

“Varu piepumpēties un sasist plaukstas,” paziņo Elizabete.

Vai Elizabete iekļūs Neida klipā? Seko līdzi ziņām par Neida klipa atlasi Skaties.lv un gaidi rezultātus!

TOP komentāri

 • Jēzus kepkā
  +16 +16 0

  Jēzus kepkā

  Nu wtf, izskaidrojiet man lūdzu, no kura kakta tas Neids vispār ir uzradies???! Un kas tad būs par atkal jaunu grāvējvideo? Tā jau to draņķīgo "reperu" LV ir gana, kuri uztaisās par lielajiem skaitītājiem, kad meitene viņus pamet. Nu klausies, sāk taču krist uz nervien jau!
 • Alīna O
  +13 +12 -1

  Alīna O

  Tak skaties.lv dzēsies ārā no šejienes jau piegriezies. Es nesaprotu kpc ir jāceļ sūda vabole augstāk par poda vāku?
 • Lauris
  +12 +12 0

  Lauris

  Pārāk laba tam Neidam! Prognozēju, ka viņš sabīsies no šīs atraktīvās meitenes un paņems kādu klusu, samālētu pelīti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl