Ekskluzīvi FOTO: Magones Burkas vecmeitu ballīte Krētā

64 komentāri
Ekskluzīvi FOTO: Magones Burkas vecmeitu ballīte Krētā
Magones privātais arhīvs

Ilgi gaidītais brīdis ir tuvu – dzejniece un ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone Burka šovasar kļūs par precētu sievu. Pēdējās dienas bez gredzentiņa šovu zvaigzne devusies izbaudīt Grieķijā, saulainajā Krētas salā.

”Sveicieni no Krētas, Iraklijas pilsētas,” Skaties.lv un faniem saulainu ziņu sūta dzejas meistare. Kā atklāj Magone, ceļojumā viņa devusies ar ģimeni un mīļajiem, un šobrīd bauda kārtīgu svelmi.

Kas ir Magones topošais vīrs? Noskaidro te!

”Knapi uz kājām turamies, bet super. 25 grādu temperatūra, bet sajūta kā Latvijā jūlija vidū – kā vismaz 33,” tā Magone.

Ūdens temperatūru jaukā kompānija vēl neesot pārbaudījusi. Kā amizējas dzejniece ”dušā esot silts”. Pelde viņai nav primārais – Magone ar kompāniju ieradusies Krētā ne jau lai sauļotos, bet gan veldzētu dvēseli, baudot ainavas un dabas krāšņumu.

”Apgūstam pilsētu un augus,” stāsta Magone.

Un, jā, tas nav vienkārši ceļojums – tas ir Magones pēdējais izbrauciens līgavas godā. ”Mana vecmeitas ballīte, varētu teikt,” šķelmīgi piebilst šovu zvaigzne.

Tā kā Magone ir Londonā apbrīnota mazdārziņa īpašniece, viņa ar interesi aplūko Krētā augošo un ziedošo skaistumu. Īpašu sajūsmu izpelnījies kāds interesants vietējais augs.

Kāzām pošas arī Dzērumu pārītis! Lasi te!

”Krētas gurķi, kas lec virsū. Sasmējāmies. Kā pieskaries, lec prom, pilna mute,” tā dzejniece.

Foto: Magone Burka

Kadrus no brauciena Magone mīļi piedāvā apskatīt arī faniem. ”Varbūt kādu tas iedrošinās atlidot šurp,” tā Magone.

Magone aicina ciemos Venti! Lasi te!

Foto: Krēta Magones acīm

Foto: apburošā Magone

64 komentāri