Ekskluzīvi: ”Duets Sandra” Andris beidzot parāda faniem jauno mīļoto

43 komentāri
Ekskluzīvi: ”Duets Sandra” Andris beidzot parāda faniem jauno mīļoto
Privātais arhīvs

Apvienības ”Duets Sandra” ģitārists Andris Brīnums Līgosvētkus pavadījis sirsnīgi ģimeniskā noskaņā. Mākslinieks bijis kopā ar savu jauno mīlestību, un ar Skaties.lv starpniecību piekrīt atrādīt attēlus no kopīgās līgošanas arī grupas faniem.

”Tā ir mana mīļotā sieviete, ar kuru jauki pavadīju Līgo vakaru,” Skaties.lv, atrādot līgošanas bildes, teic Andris. Viņš atklāj, ka mīļoto sievieti īpaši no publikas acīm slēpt negrasās – galu galā, otrā pusīte taču mēdz atnākt arī uz koncertiem un citādi iziet sabiedrībā ar Andri.

Tajā pašā laikā kā īpaši publicēties abi nevēlas. Kā smejas Andris, viņi nebūs Sanda Kiopa un viņa Dainas variants.

”Ar šo sievieti esmu ļoti laimīgs, bet tā ir mana privātā dzīve. Slēpties mēs neslēpjamies,bet publicēties nevēlamies,” Skaties.lv skaidro mūziķis.

VAI NAV PAR ĀTRU UZSĀKT JAUNAS ATTIECĪBAS DIVUS MĒNEŠUS PĒC SIEVAS NĀVES? LASI ŠEIT!

Foto: Andris līgo ar mīļoto

Kā atklāj Andris, abi ar mīļoto Līgo vakarā devušies jāņuzālēs, bet pēc tam Andrim bijusi spēle privātā pasākumā. Tāpēc īstai svinēšanai pāris ļāvies Jāņu dienas vakarā, kad beidzot varējuši kopā jauki atpūsties.

Taču nekāda ilgā atpūta abiem nesanāks – vasara mūziķiem ir karstākais darba laiks, un ”Duets Sandra” jau pošas spēlēšanai nākamajā privātajā pasākumā.

Savukārt plašākai publikai ”Duets Sandra” šovu būs iespēja baudīt 1. jūlijā, kad blice divu Andru sastāvā kāps uz skatuves mūzikas festivālā labam garastāvoklim ”Satiksimies Piebalgā”.

Foto: ”Duets Sandra” plosās uz jumta

Foto: ”Duets Sandra” cauri laikiem

43 komentāri