1 komentārs
Ekskluzīva FOTOSESIJA: Aina Poiša demonstrē jauno tēlu un tam pieskaņotus tērpus
Jaunā attiecību šova Patiesības spogulis vadītāja Aina Poiša jaunā tēlā. (Sabīne Zvirbule/ Skaties.lv)

TV3 jaunā attiecību ”Patiesības spogulis” šova komandai pievienojusies Aina Poiša, turklāt šā projekta vajadzībām viņa nomainījusi mežonīgās tumšmates tēlu, pēc kura Ainu jau gadiem pazīst skatītāji. Sarunā ar Skaties.lv Aina atklāj, – jaunais tēls viņai jau sagādājis amizantus brīžus.

“Satieku veikalā paziņu. Tu? Nepazīst. Arī pašai ir drusku apjukums. Nu jau drusku pieradu, bet īsti tā neesmu es. Mans ir indiskais un tumšais.

Nekad neesmu arī uztraukusies par to, ka tumši mati savecina seju. Ir tā, kā ir, jaunāki nepaliekam,” sarunā ar Skaties.lv spriež šovu vadītāja.

Foto: Ainas jaunais imidžs

Pazīstamā psihoterapeite gan uzsver, ka, nonākot prasmīgā modes mākslinieka Aleksandra Pavlova rokās un saprotot, ka būs kardinālas pārvērtības, sapratusi, ka ir gatava izmēģināt ko jaunu. Un, kā smejas Aina, nav jau bijis, kur sprukt.

“No malas jau ir labāk redzams. Pavlova kungs ar savu asistenti mani iedzina stūrī,” smejas Aina. Viņa atklāj, ka tagad spiesta nomainīt teju visu ierasto garderobi, lai pieskaņotu tērpus jaunajai matu krāsai.

Uz jautājumu, vai jaunais tēls tiks saglabāts, vai viņa tomēr atgriezīsies pie ierastā stila, Aina atbild smejoties – dzīve rādīs. Interesanti, ka jaunais imidžs ietekmējot arī allaž ekspresīvās Ainas raksturu.

“Šādi saģērbjos,  un tas man iedod tādu svarīguma un vērtības sajūtu, piedomāju pie stājas, intonācijas. Tā vairs nav dauzīšanās pa virtuvi, kur varu būt es pati. Šī ir jauna loma, kas neesmu es.

Bet ir interesanti iejusties, vismaz uz ”Patiesības spoguļa” laiku. Redzēs, kas būs tālāk,” spriež Aina.

Par jauno šovu ”Patiesības spogulis” lasi te!

Foto: tik dažādā Aina

TOP komentāri

  • Dace
    0 0 0

    Dace

    Man ļoti patīk Ainas jaunais tēls un stils-patiešām skaisti!Vajag dzīvē izmēģināt arī ko jaunu un savādāku,ja godīgi-tā melnā čigāniskā Aina jau bija apnikusi.Veiksmīgas pārvērtības,koptēls svaigāks un dabiskāks.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl