Komentāri

Šovakar Latvijas Nacionālajā operā notiekošajā Eiropas Kinoakadēmijas balvu pasniegšanā triumfējusi filma Ida.

Foto: ekrānšāviņš

Foto: ekrānšāviņš

Kā labākā Eiropas komēdija godināta itāļu režisora Pjerfrančesko Diliberto filma Mafija nogalina tikai vasarā.

Par gada režisoru atzīts Pavels Pavļikovskis, kurš veidojis filmu Ida. Viņš balvu kopā ar kolēģi Rebeku Lenkeviču saņēmis arī par labāko scenāriju.

Kā gada aktieris godināts Timotijs Spols filmā Misters Tērners, savukārt gada aktrises gods ticis Marianai Kotijārai par tēlojumu filmā Divas dienas, viena nakts.

Jau ziņots, ka Eiropas Kinoakadēmijas balvai tika nominētas filmas Force Majeure, Ida, Leviatāns, Nimfomāne. I un II daļa, Ziemas sapnis, Karmina un Āmens, Le Week-end un Mafija nogalina tikai vasarā.

Eiropas labākā režisora titulam bija nominēts Nuri Bilje Džiljans par filmu Ziemas miegs, Stīvens Naits par filmu Loke, Rūbens Ostlunds par filmu Force Majeur, Pavļikovskis par filmu Ida, Paolo Virzi par filmu Cilvēciskais kapitāls un Andrejs Zvjagincevs par filmu Leviatāns.

Eiropas aktrises nominācijā sacentās Mariana Alvaresa (Ievainotā), Valērija Bruno Tedeski (Cilvēciskais kapitāls), Kotijāra (Divas dienas, viena nakts), Šarlote Geinsbūra (Nifomāne), Agata Kuļeša un Agata Trebuhovska par (Ida).

Uz Eiropas aktiera titulu pretendēja Brendans Glīsons (Golgāta), Toms Hārdijs (Loke), Aleksejs Serebrjakovs (Leviatāns), Stellans Skārskards (Nimfomāne) un Spols (Misters Tērners).

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl