24 komentāri

Kijevā noslēdzies ”Eirovīzijas” pirmais pusfināls. Latvijas pārstāvji ”Triana Park” tajā kāpa uz skatuves ar pēdējo kārtas numuru un sniedza lielisku šovu. Diemžēl ar to nebija gana, lai iekļūtu finālā.

Pirmajā pusfinālā par desmit vietām finālā sacentās Zviedrijas, Gruzijas, Austrālijas, Albānijas, Beļģijas, Melnkalnes, Somijas, Azerbaidžānas, Portugāles, Grieķijas, Polijas, Moldovas, Islandes, Čehijas, Kipras, Armēnijas, Slovēnijas pārstāvji un, protams, mūsu ”Triana Park”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas pārstāvji priecēja ar lielisku šovu, kas izpelnījās nedalītas skatītāju ovācijas.

Apskati tos desmit numurus, kas tika atzīti par labākiem un iekļuva finālā!

Apkopojot žūrijas un skatītāju balsojumu, tika lemts, ka finālā, kas norisināsies jau sestdien, 13. maijā, uz ”Eirovīzijas” skatuves kāps mākslinieki no Moldovas, Azerbaidžānas, Grieķijas, Zviedrijas, Portugāles, Polijas, Armēnijas, Austrālijas, Kipras un Beļģijas.

Diemžēl Latvija finālā nepiedalīsies.

Foto: ”Eirovīzijas” pirmais pusfināls

Video

Foto: ieskats ”Triana Park” šovā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl