1 komentārs
Edgars Toretto: Ušakovam vajadzētu samazināt cenu par braucienu ar sabiedrisko transportu!
Foto: no Edgara Toretto privātā arhīva

Vakar seksa eksperts un realitātes šova TV Zvaigzne dalībnieks Edgars Toretto pēc ilgiem laikiem devās izbraucienā ar sabiedrisko transportu un sociālajā vietnē Facebook dalījās ar saviem iespaidiem par redzēto un dzirdēto. Portāls Skaties.lv sazinājās ar viņu, lai uzzināt sīkāk, kādas tad ir viņa domas par pakalpojumu, kuru katru dienu izmanto desmitiem tūkstoši cilvēku.

“Ar sabiedrisko transportu nebiju braucis ļoti ilgi, tāpēc gribēju izbaudīt tā šarmu,” portālam Skaties.lv atklāja Toretto. “Tur var dzirdēt ļoti interesantas diskusijas, bet vēlmes piedalīties tajās gan nav.” Par seksa ekspertu dēvētais puisis šo izbrauciena salīdzina ar interneta forumiem, kur cilvēks tiekot nopētīts no galvas līdz kājām.

Viņš arī savā Facebook lapā pierakstījis veiktos novērojumus: “Viens iebraucējs tantēm skaidroja, ka mācās latviešu valodu. Un krievs stāstīja, ka viņš zogot naudu tikai sev un nedodot to nabadzīgajiem.” Toretto pārsvarā pārvietojas ar privāto transportu, bet viņam patīkot braukt arī vilcienu. Pats nedaudz palielījās, ka bieži vien uz Daugavpili dodas VIP klasē.

Foto

Taču kopumā par sabiedrisko transportu Rīgā viņš nav sajūsmināts. “Tās sarunas, ko tur dzird… Un nemaz nerunājot par to, kā tur izturas pret grūtniecēm, kurām ar tantiņām bez maz jākaujas par sēdvietu. Man laba draudzene Kristīne Deimon stāstīja, ka viņas jau gandrīz kliedz par to, ka uzdrošinies palūgt vietu apsēsties,” sašutis par notiekošo ir Toretto, kurš Ušakovam iesaka samazināt transporta cenu. “Ieteiktu to apdomāt, nevis tērēt naudu un mazgāt autobusus ar nanoūdeni!”

Sarunas noslēgumā puisis ir ironisks: “Patīkamu braucienu visiem, kuri brauc ar “sabiedrisko”!”

TOP komentāri

 • Arturs
  0 0 0

  Arturs

  Kas par mulkibam??!!
  Es pirms paris nedelam to torrento biju manis 44 autobusa.
  un brauci pa zaki, lai nemuld ka sen nav braucis ar sabiedrisko.
  jau apnika sii pedina meli.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl