Džons Galjāno zaudējis prāvā par atlaišanu no modes nama Dior

Komentāri
Džons Galjāno zaudējis prāvā par atlaišanu no modes nama Dior
Foto: Reuters/ Scanpix

Tiesa Parīzē noraidījusi tērpu dizainera Džona Galjāno ierosināto lietu par viņa atlaišanu no modes nama Dior 2011. gadā.

Galjāno ierosināja lietu pret luksusa preču ražotāju LVMH, taču tiesa likusi dizaineram katrai kompānijai samaksāt pa vienam miljonam eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā jau ziņots, 2011. gadā dzērumā izteiktu antisemītisku komentāru dēļ Galjāno tika padzīts no radošā direktora vietas modes namā Dior, turklāt Francijas tiesa viņam par to piemēroja 6000 eiro lielu naudassodu. Dizainers pēcāk paudis nožēlu par pateikto.

Galjāno apgalvoja, ka LVMH esot viņam jāmaksā 2,4 līdz 13 miljonus eiro liela kompensācija, jo kompānija esot zinājusi par viņa cīņu ar narkotikām, taču tā neesot pildījusi savu pienākumu parūpēties par viņu.

“Abi uzņēmumi labi zināja zināja par manu stāvokli – es lietoju recepšu medikamentus, lai spētu izturēt apģērbu pielaikošanu,” tiesas zālē sacīja Galjāno. “Es nevaru pieļaut, ka Dior sastāvā aizvadītie 17 gadi tiek tādā veidā aptumšoti. Esot “Dior” radošā direktora amatā, es neapzinājos, ka tā panākumiem un četrkāršotajam pārdošanas apjomam bija augsta cena – mana fiziskā un garīgā veselība. Vēl vairāk darba, vairāk pienākumu, vienmēr vairāk spiediena.”

Oktobrī atklātībā nonāca ziņas, ka Galjāno kļuvis par modes nama Maison Martin Margiela radošo direktoru. “Maison Martin Margiela gatavs jaunai harizmātiskai, radošai dvēselei,” sacīja modes zīmola īpašnieka OTB pārstāvis Renco Roso. “Džons Galjāno neapšaubāmi ir viens no visu laiku dižākajiem talantiem. Viņš ir unikāls un izcils dizainers mūsu namā, kas vienmēr izaicinājis modes pasauli un ieviesis tajā jauninājumus.”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl