Džonija Depa meita iet tēva pēdās

Komentāri
Džonija Depa meita iet tēva pēdās
Foto: AFP/ Scanpix

Holivudas aktiera Džonija Depa (51) un aktrises Vanesas Paradī (41) meita Lilija Rouza (15) nesen debitējusi kino. Par viņu tēvs atklāj kādu daudzinošu faktu.

”Viņa ir meitene ar asu prātu, ļoti gudra un inteliģenta,” nesen Elenas Dedženeresas TV šovā par atvasi izteicies slavenais aktieris. Meita gan vairāk laika pavadot kopā ar māti Eiropā. Taču runām ir pamats, jo jaunā dāma iecienījusi lasīt grāmatas, izveidojusi savu blogu, kur raksta par modi, un nesen piedalījusies režisora Kevina Smita šausmu komēdijā Ilknis. Arī mūsu kinoskatītājiem Depa meitas talantu iespējams novērtēt, jo filmu vēl aizvien iespējams noskatīties Latvijas kinoteātros.

Patlaban kinoaktierim ir romantiskas attiecības ar aktrisi Amberu Herdu, ar kuru Deps iepazinās pirms trīs gadiem, kopīgi strādājot filmas The Rum Diary uzņemšanas laukumā. Romantiskās attiecības abu vidū uzplauka vien pēc gada, kad Deps bija izšķīries no savas dzīvesbiedres Vanesas Paradī, kuru kopā bija pavadīti 14 gadi. Abi ir vecāki diviem bērniem – Lilijai Rouzai un Džekam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl