Džonija Depa meita iet tēva pēdās

0 Komentāru
Džonija Depa meita iet tēva pēdās
Foto: AFP/ Scanpix

Holivudas aktiera Džonija Depa (51) un aktrises Vanesas Paradī (41) meita Lilija Rouza (15) nesen debitējusi kino. Par viņu tēvs atklāj kādu daudzinošu faktu.

”Viņa ir meitene ar asu prātu, ļoti gudra un inteliģenta,” nesen Elenas Dedženeresas TV šovā par atvasi izteicies slavenais aktieris. Meita gan vairāk laika pavadot kopā ar māti Eiropā. Taču runām ir pamats, jo jaunā dāma iecienījusi lasīt grāmatas, izveidojusi savu blogu, kur raksta par modi, un nesen piedalījusies režisora Kevina Smita šausmu komēdijā Ilknis. Arī mūsu kinoskatītājiem Depa meitas talantu iespējams novērtēt, jo filmu vēl aizvien iespējams noskatīties Latvijas kinoteātros.

Patlaban kinoaktierim ir romantiskas attiecības ar aktrisi Amberu Herdu, ar kuru Deps iepazinās pirms trīs gadiem, kopīgi strādājot filmas The Rum Diary uzņemšanas laukumā. Romantiskās attiecības abu vidū uzplauka vien pēc gada, kad Deps bija izšķīries no savas dzīvesbiedres Vanesas Paradī, kuru kopā bija pavadīti 14 gadi. Abi ir vecāki diviem bērniem – Lilijai Rouzai un Džekam.

0 Komentāru