Komentāri
Dzīvajā bibliotēkā Latvijā zināmas personības kļūst par grāmatām
LETA

Šodien plkst. 16.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks inovatīvs pasākums Dzīvā bibliotēka, kura laikā savā pieredzē un dzīves stāstos dalīsies Latvijā zināmas personības.

Šis aizraujošais pasākums Nacionālajā bibliotēkā notiek ceļojošās izstādes Bērni pielaiko karjeru ietvaros un šodien ar Dzīvās Bibliotēkas apmeklētājiem tiksies modes māksliniece Elita Patmalniece, pavārs Mārtiņš Sirmais, uzņēmējs Artis Daugins un projekta autore, Liepājas Modes un Mākslas studijas vadītāja Tatjana Jaremčuka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dzīvā Bibliotēka darbojas kā ierasta bibliotēka – ar grāmatām un lasītājiem. Tu atnāc, izvēlies grāmatu, iznomā un tad izlasi to. Taču Dzīvajā Bibliotēkā par grāmatām kļūst reālas personības, kas gatavas dalīties savā pieredzē un dzīves stāstā ar pasākuma apmeklētājiem. Pasākuma mērķis ir iepazīt mums apkārt esošo sabiedrību un mazināt stereotipus.

Projektā Bērni pielaiko karjeru iesaistījušās vairākas Latvijā zināmas personības – dziedātāja Agnese Rakovska, basketbolists Kristaps Porziņģis, pavārs Mārtiņš Sirmais, māksliniece Elita Patmalniece, raidījumu vadītāja Eva Ikstena, aktrise Agnese Jēkabsone, uzņēmējs Artis Daugins un dzīvnieku patversmes Lauvas sirds vadītāja Nora Brūdere. Personības iepazīstina bērnus ar savu ceļu uz panākumiem, motivējot viņus sapņot par savu nākotni, kā arī apzināties un izkopt talantus, kuri noderēs karjeras ceļa veidošanā.

Ieeja bez maksas.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl