Komentāri
Dzintars Čīča gatavs atklāt noklusētus faktus par savu dzīvi
Foto: LETA

Ar jauniem mērķiem mūzikā un jaunu soloprogrammu Dvēsele vaļā šajā pavasarī pie klausītājiem visā Latvijā atgriezīsies čigānu izcelsmes latviešu dziedātājs Dzintars Čīča, informē mūziķa menedžments.

“Aizvadītais pusotrs gads gan manā privātajā, gan profesionālajā dzīvē ir sagādājis daudz piedzīvojumu un pārdzīvojumu. Tā man kā mūziķim bija ilgi gaidīta iedvesma,” gatavojoties solokoncertiem, atklāj Čīča. “Es gribu meklēt dziļāku jēgu mūziku, bet dzīvē – noturīgākas vērtības. Par šīm tēmām skanēs arī manas koncertprogrammas dziesmas.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Programmā Dvēsele vaļā skanēs gan populāras dziesmas, gan jaunumi, Raimonda Paula skaņdarbi, kā arī čigānu tautasdziesmas, kas tik īpaši skan tikai un vienīgi Dzintara Čīčas izpildījumā. Koncertā mākslinieks atklās arī līdz šim nedzirdētus faktus par savu dzīvi, norāda dziedātāja menedžmenta pārstāvis Kaspars Antess. Kopā ar Čīču koncertos muzicēs instrumentālā grupa pianista Anatolija Livčas vadībā.

Koncerti Dvēsele vaļā izskanēs 13. martā Rīgas Latviešu biedrības namā, 17. martā Ventspils Kultūras centrā, 18. martā Jēkabpils tautas namā, 19. martā Liepājas Olimpiskajā centrā, 2. aprīlī Alūksnes Kultūras centrā, 8. aprīlī Bauskas kultūras centrā, 9. aprīlī Jūrmalā Kauguru kultūras namā, 14. aprīlī Jelgavas kultūras namā un 15. aprīlī Talsu tautas namā.

Foto:  Čīča uzstājas 20 gadu jubilejas koncertā

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl