Komentāri
Dzintars Čīča gatavs atklāt noklusētus faktus par savu dzīvi
Foto: LETA

Ar jauniem mērķiem mūzikā un jaunu soloprogrammu Dvēsele vaļā šajā pavasarī pie klausītājiem visā Latvijā atgriezīsies čigānu izcelsmes latviešu dziedātājs Dzintars Čīča, informē mūziķa menedžments.

“Aizvadītais pusotrs gads gan manā privātajā, gan profesionālajā dzīvē ir sagādājis daudz piedzīvojumu un pārdzīvojumu. Tā man kā mūziķim bija ilgi gaidīta iedvesma,” gatavojoties solokoncertiem, atklāj Čīča. “Es gribu meklēt dziļāku jēgu mūziku, bet dzīvē – noturīgākas vērtības. Par šīm tēmām skanēs arī manas koncertprogrammas dziesmas.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Programmā Dvēsele vaļā skanēs gan populāras dziesmas, gan jaunumi, Raimonda Paula skaņdarbi, kā arī čigānu tautasdziesmas, kas tik īpaši skan tikai un vienīgi Dzintara Čīčas izpildījumā. Koncertā mākslinieks atklās arī līdz šim nedzirdētus faktus par savu dzīvi, norāda dziedātāja menedžmenta pārstāvis Kaspars Antess. Kopā ar Čīču koncertos muzicēs instrumentālā grupa pianista Anatolija Livčas vadībā.

Koncerti Dvēsele vaļā izskanēs 13. martā Rīgas Latviešu biedrības namā, 17. martā Ventspils Kultūras centrā, 18. martā Jēkabpils tautas namā, 19. martā Liepājas Olimpiskajā centrā, 2. aprīlī Alūksnes Kultūras centrā, 8. aprīlī Bauskas kultūras centrā, 9. aprīlī Jūrmalā Kauguru kultūras namā, 14. aprīlī Jelgavas kultūras namā un 15. aprīlī Talsu tautas namā.

Foto:  Čīča uzstājas 20 gadu jubilejas koncertā

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl