Klāt ”Zelta kruīzs. Rīga-Stokholma” otrā epizode, kurā meiteņu mīlulis – pazīstamais šovmenis un nu jau arī ”Tallink” kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš – sveiks dzimšanas dienu gaviļniekus, baudīs kulinārijas piedāvājumu un pat pamanīsies iesēsties kuģa kapteiņa krēslā, lai vārētu fantastisku saulrietu.

Izklaides piedāvājums uz ”Tallink” prāmjiem ir plašs, un viens no grandiozākajiem notikumiem uz kuģa ir lielais vakara šovs, kurā tiek sveikti arī dzimšanas dienu gaviļnieki un bagātīgi apdāvināti kuģa pasažieri, kuri laimējuši loterijā. Šoreiz šos pienākumus veica, kā apgalvo viņš pats, sexiest man alive (tulkojumā no angļu valodas – ”seksīgākais vīrietis uz Zemes”) – Renārs Zeltiņš.

Spēku uzturēšanai Renārs arī apmeklēja prāmja restorānu, kur jaunais kruīza vadītājs ne tikai ieturēja maltīti, bet arī pārliecinājās, ka ēdienu izvēle ir plaša un saistoša visām gaumēm – visdažādākie zivju un gaļas ēdieni, veģetārais piedāvājums, dzērieni un, protams, gardi saldie ēdieni.

Vakarā kā balvu par labi padarīto darbu Renārs varēja vērot fantastisku saulrietu, sēžot prāmja ”Romantika” kapteiņa krēslā.

Šī diena jaunajam kruīza vadītājam bija gara un izaicinājumiem pilna, taču par gulēšanu nevar būt ne runas, jo ”Tallink” kruīzā izklaide nebeidzas arī naktī. To, kā Renārs pavadīja naktsdzīvi uz kuģa, skaties nākamajā ”Zelta kruīzs. Rīga-Stokholma” epizodē!