Džilindžers Dzelmei vairs nedod lomas teātrī

0 Komentāru
Džilindžers Dzelmei vairs nedod lomas teātrī
Elīna Dzelme seriāla UgunsGrēks jaunajā sezonā. TV3 Publicitātes foto

Pēc vairāk nekā pusgadu ilgas vilcināšanās aizvadītā gada 19. novembrī oficiāli tika šķirta režisora Dž. Dž. Džilindžera un aktrises un mākslinieces Elīnas Dzelmes laulība, raksta žurnāls Kas Jauns.

Šķiroties no vīra režisora Dž. Dž. Džilindžera, īstajā vārdā Raimonda Rupeika (48), Dailes teātra aktrise Elīna Dzelme (28) pauda cerību, ka tas neietekmēs abu profesionālās attiecības. ”Ļoti ceru, ka tā nebūs. Bet to redzēsim nākamajā sezonā,” iepriekš klāstīja Dzelme.

Nesen Dailes teātrī pirmizrādi piedzīvoja Džilindžera iestudējums Gorkija drāmai Saules bērni. Starp lomu atveidotājiem Elīnas Dzelmes vārdu neizlasām. Aktrisei nav piešķirta pat neviena epizodiska loma, kaut 2009. gadā, kad E. Dzelme ienāca Dailes teātrī, viņa mirdzēja galvenajās un vadošajās lomās.

Tagad parādījušās baumas, ka režisoram bijusī sieva kļuvusi vienaldzīga un arī viņas aktrises talants ir pabālējis. Pati Dzelme aizdomas noliedz un skaidro, ka repertuārs ar izrādēm, ko teātrī plānots iestudēt, tiek izveidots jau divas sezonas iepriekš. Radošajā ziņā viņas attiecības ar Džilindžeru joprojām ir ļoti labas.

TV3 Publicitātes foto

Elīna Dzelme seriāla UgunsGrēks jaunajā sezonā. TV3 Publicitātes foto

Tomēr šajā sezonā Elīna Dzelme bez darba nepaliks, jo tikko pirmizrādi piedzīvoja Mārtiņa Eihes iestudējums Ugunsgrēki ar E. Dzelmi vienā no lomām un aktrise nofilmējusies sešās jaunās TV3 seriāla UgunsGrēks sērijās. Viņas atveidotā varone ir Sofija Hartmane, kuru seriāla veidotāji raksturo kā varoni, kuras devīze ir – mērķis attaisno līdzekļus. ”Tāpēc viņa īpaši nemēdz lauzīt galvu par morāles dilemmām un izvēlas izdevīgāko. Sofija ir spītīga, mērķtiecīga, godkārīga un apveltīta ar lielām darbaspējām un seksapīlu, viņa zina, kā patikt pretējam dzimumam. Šī sieviete arī rūpējas par savu augumu uz fizisko ārieni,” Sofijas tēlu raksturo seriāla veidotāji. Seriāla UgunsGrēks 13. sezona tiks atklāta 19. janvārī.

0 Komentāru