Džilindžera jaunā sirdsdāma ir pārdošanas menedžere

3 komentāri
Džilindžera jaunā sirdsdāma ir pārdošanas menedžere
Foto: Ieva Lūka, LETA

Latvijas Teātra Zelta fonda dalībnieku godināšanas pasākumu pagājušajā nedēļā Dailes teātra režisors un mākslinieciskais vadītājs Dž. Dž. Džilindžers jeb Raimonds Rupeiks (48) apmeklēja savas jaunās draudzenes Ingas Grencbergas (33) pavadībā, raksta žurnāls Privātā Dzīve.

Jau iepriekš pāris manīts, kopā apmeklējam Liepājas teātra pirmizrādes, kā arī mūzikla Cukurs. Herberts Cukurs pirmizrādi Liepājā. Jaunās attiecības Dž. Dž. Džilindžers nekomentē.

Žurnālam Kas Jauns izdevies noskaidrot, ka Inga Grencberga ir pārdošanas menedžere itāliešu informācijas tehnoloģiju uzņēmumā Tieto. Viņa ir neprecējusies un no iepriekšējām attiecībām audzina dēlu Kristeru Ivaru.

Dž. Dž. Džilindžers bijis precējies piecas reizes. Pirmo reizi viņš apprecējās 19 gadu vecumā, un laulībām ar Maiju Rupeiku viņam ir meita Laine. Otro kopdzīvi režisors uzsāka ar tulkotāju Gunitu Mežuli. Par trešo sievu kļuva rakstniece Dace Rukšāne. Ceturto reizi Dž. Dž. Džilindžers gredzenu mija ar uzņēmēju Binniju Ārbergu, piekto reizi – ar Dailes teātra aktrisi Elīnu Dzelmi, ar kuru laulībā nodzīvoja trīs gadus un kura režisoram dāvāja meitu Hannu. Dzelmes un Dž. Dž. Džilindžera laulība tagad ir šķirta.

3 komentāri