Komentāri

Dziedātāja Samanta Tīna dzimšanas dienas sajūtās, ko nosvinēja 31. martā, klausītāju vērtējumam nodevusi jaunāko veikumu – viņa iedziedājusi grupas “Jumprava” dziesmu “Klusi savas rokas”.

Dziesma “Klusi savas rokas” mūzikas autors ir ”Jumpravas” dalībnieks Aigars Voitišķis, kurš mūzikā ietērpis Aleksandra Čaka dzeju. Tā bijusi Voitišķa pirmā sakomponētā dziesma, tas tapusi vēl pagājušā gadsimta 80. gados.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Dziesma bija grupas “Jumprava” pirmajā programmā, un, kad 2014. gadā gatavojāmies grupas 30 gadu jubilejas tūrei, klausoties, ko mēs varētu spēlēt koncertā, par lielu pārsteigumu sev, šo dziesmu atklāju no jauna. Vienīgais, kas mani skumdināja, bija tas, ka ieraksts izklausījās diezgan bēdīgs, tāpēc vēlējos dziesmu ieskaņot no jauna.

Domāts, darīts – izsapņoju, kā tai jāskan, un Reinis Sējāns to realizēja studijā. Radās jautājums, kas šo dziesmu dziedās – pirmajā versijā dziedāju pats, “Jumpravā” – Ingus Ulmanis, taču likās, ka tagad dziesmu jādod dziedātājai – balsij jābūt piesātinātai, dziļai, spēcīgai un kaislīgai, tai pašā laikā jūtīgai.

Daudz klausījos mūsu dziedātājas un vērtēju, kura būtu īstā. Uzrunāju Samantu Tīnu, un, par lielu prieku man, viņa piekrita.

Esmu gandarīts par rezultātu un ceru, ka dziesma “Klusi savas rokas”, lai gan skan mazliet neierasti, klausītājus ”aizķers”. Man pašam tā ļoti patīk,” komentē dziesmas autors Aigars Voitišķis.

Audio: Samanta Tīna ”Klusi savas rokas”

”Dziesmai jau iepriekš piemita savs šarms. Man bija liels gods, kad Aigars Voitišķis mani uzrunāja šo dziesmu reanimēt tieši, bet tai pašā laikā liela atbildība, jo grupa ”Jumprava” ir neatņemama Latvijas mūzikas sastāvdaļa un kultūrmantojums.

Pie dziesmas strādājām ļoti ilgi, bet manuprāts, šis laiks ir sevi attaisnojis un arīdzen rezultāts! Paldies Aigaram par iespēju un rezultātu,” saka dziedātāja.

Foto: daiļā Samanta Tīna

Video: dziesma “Jumpravas” izpildījumā

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl