Komentāri

Dziedātāja Samanta Tīna dzimšanas dienas sajūtās, ko nosvinēja 31. martā, klausītāju vērtējumam nodevusi jaunāko veikumu – viņa iedziedājusi grupas “Jumprava” dziesmu “Klusi savas rokas”.

Dziesma “Klusi savas rokas” mūzikas autors ir ”Jumpravas” dalībnieks Aigars Voitišķis, kurš mūzikā ietērpis Aleksandra Čaka dzeju. Tā bijusi Voitišķa pirmā sakomponētā dziesma, tas tapusi vēl pagājušā gadsimta 80. gados.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Dziesma bija grupas “Jumprava” pirmajā programmā, un, kad 2014. gadā gatavojāmies grupas 30 gadu jubilejas tūrei, klausoties, ko mēs varētu spēlēt koncertā, par lielu pārsteigumu sev, šo dziesmu atklāju no jauna. Vienīgais, kas mani skumdināja, bija tas, ka ieraksts izklausījās diezgan bēdīgs, tāpēc vēlējos dziesmu ieskaņot no jauna.

Domāts, darīts – izsapņoju, kā tai jāskan, un Reinis Sējāns to realizēja studijā. Radās jautājums, kas šo dziesmu dziedās – pirmajā versijā dziedāju pats, “Jumpravā” – Ingus Ulmanis, taču likās, ka tagad dziesmu jādod dziedātājai – balsij jābūt piesātinātai, dziļai, spēcīgai un kaislīgai, tai pašā laikā jūtīgai.

Daudz klausījos mūsu dziedātājas un vērtēju, kura būtu īstā. Uzrunāju Samantu Tīnu, un, par lielu prieku man, viņa piekrita.

Esmu gandarīts par rezultātu un ceru, ka dziesma “Klusi savas rokas”, lai gan skan mazliet neierasti, klausītājus ”aizķers”. Man pašam tā ļoti patīk,” komentē dziesmas autors Aigars Voitišķis.

Audio: Samanta Tīna ”Klusi savas rokas”

”Dziesmai jau iepriekš piemita savs šarms. Man bija liels gods, kad Aigars Voitišķis mani uzrunāja šo dziesmu reanimēt tieši, bet tai pašā laikā liela atbildība, jo grupa ”Jumprava” ir neatņemama Latvijas mūzikas sastāvdaļa un kultūrmantojums.

Pie dziesmas strādājām ļoti ilgi, bet manuprāts, šis laiks ir sevi attaisnojis un arīdzen rezultāts! Paldies Aigaram par iespēju un rezultātu,” saka dziedātāja.

Foto: daiļā Samanta Tīna

Video: dziesma “Jumpravas” izpildījumā

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl