Komentāri

Nacionālo bruņoto spēku karavīrs un reperis Intars Logins vēršas pie tautiešiem ar īpašu uzrunu 18. novembrī, atklājot, kā Latvijā jūtas kā karavīrs, talantīgs mākslinieks un vienkārši savas zemes patriots.

“Es Latvijā jūtos droši kā karavīrs un kā vienkārši latvietis. Šīs ir manas mājas, mana dzimtene. Es līdz šim ne reizi neesmu apsvēris iespēju braukt strādāt uz ārzemem, bet es nekādā gadījumā nenosodu tos, kuri strādā un dzīvo ārzemēs.

Katrs izlemj un iet savu ceļu, katrs dara, kā viņam labāk. Es ļoti vēlētos vairāk sapratnes.

Lai tie, kuri ir aizbraukuši prom, nesaka sliktu par tiem, kuri šeit palikuši. Savukārt tie, kuri palikuši, lai nesaka sliktu par tiem, kuri izlēmuši dzīvot ārpus Latvijas.

Jo dziļi saknēs mēs tāpat visi esam latvieši,” Skaties.lv lasītājus 18. novembrī uzrunā Intars. Mākslinieks neslēpj – viņš nav daudz ceļojis pa pasauli, taču to nemaz nealkst.

FOTO

“Man pietiek ar to skaistumu, kas man ir apkārt šeit, dzimtenē. Vēlu Latvijai vienmēr palikt brīvai, tikpat skaistai un neatkārtojamajai kā līdz šim. Latvija ir vēl jauna, tāpēc vēlu lai viss kļūst tikai labāks un labāks.

Tautiešiem vēlu vienmēr Latviju turēt sirdī, jo, ticiet man, tā sajūta sildīs jūs, neatkarīgi kur jūs atrastos,” Latvijai un latviešiem vēl Intars.

VIDEO

Lasi vēl