Dziedātāja, TV šovu zvaigzne Laura Raila izdod dziesmu, veltītu Parīzes terorakta upuriem

8 komentāri
Dziedātāja, TV šovu zvaigzne Laura Raila izdod dziesmu, veltītu Parīzes terorakta upuriem
Foto: personīgais arhīvs

Melnās piektdienas notikumi ir sašūpojuši ne vien Eiropu, bet visu pasauli. Ne vien politiķi, bet arī mūziķi steidz izteikt līdzjūtību cietušajiem un viņu ģimenēm. Parīzes teroraktu upuriem veltītu dziesmu izdevusi latviešu dziedātāja Laura Raila.

Dziedātāja Laura Raila izdevusi smeldzīgu dziesmu Parīzes terorakta upuriem un esošo situāciju pasaulē. Tā saucas I wanna pray jeb Es vēlos lūgties. Dziesmas melodija un vārdi dziedātājai Laurai Railai, viņasprāt, nākuši kā Dieva sūtīti, tā tapa pirms kāda laika, bet pēc Parīzes teroraktiem dziedātāja saprata, ka ir laiks vienoties dziesmā un kļūt stipriem, vienotiem.
“Man nebija domas rakstīt dziesmu par pašreizējo situāciju pasaulē, tā nāca no augšas. Viss, kas notiek apkārt, ir baiss murgs. I wanna pray stāsta par to, ka katram cilvēka ir tiesības uz laimi, mieru savā valstī un labklājību, mīlestību ģimenē. Lūdzu, lai katras mātes sirds būtu mierīga un lai pasaulē valdītu miers. Pēdējie notikumi liek ļoti aizdomāties par saviem tuvajiem, par drošību,” atklāj mūziķe.
Bezmaksas lejupielādes links pieejams šeit.

FOTO

AUDIO

8 komentāri