Dziedātāja Marta Grigale skaidro faniem, kāpēc nespētu būt vegāne

2 komentāri
Dziedātāja Marta Grigale skaidro faniem, kāpēc nespētu būt vegāne
Instagram.com/martagrigale/

Radio balss, dziedātāja Marta Grigale, atbildot uz fanu uzdotajiem jautājumiem, pastāsta gan par tīņu vecumu, dzīves vērtībām, nespēju atteikties no našķiem, gan pamātes lomu. Latvijā zināmas personas ir iemīļojušas sociālajā tīklā ”Instagram” atbildēt uz atbalstītāju uzdotajiem jautājumiem.

Par tīņa gadiem runājot, Marta neslēpj, tie bijuši grūti. Viņa bijusi ļoti emocionāla un daudzas lietas uztvērusi pārāk personiski. Tas bija laiks, kad slavenība vēl neprata izvērtēt būtiskāko un pārdzīvojusi par pilnīgi visu. Nemaz nerunājot par sirdssāpēm.

Neskatoties uz lielisko figūru, Marta paziņo, ka nespēj atteikties no našķiem. Viņa neatteiksies no pankūkām, vafelēm, siermaizītēm, kūkām un šokolādes.

Saņemot jautājumu – vai gadiem ejot, viņa spētu kļūt par vegāni, Marta atbild, ka apbrīno vegānus. Viņai tam nepietiktu gribasspēka. Ļoti garšo olu ēdieni un lietas, kurām klāt pievienots piens. Bez gaļas dziedātāja kaut kā spētu iztikt.

Dziedātāja Marta Grigale nosvin meitas divu gadu jubileju!

Runājot par sevis pieņemšanu un novērtēšanu, arī māksliniecei ir labās un sliktās dienas. Nedēļas laikā viņa paspēj gan paraudāt, izsmieties, uzlidot gaisā un piezemēties zemāk par zemi.

Kā dzīves jēgu sieviete nosauc mācīšanos būt labākam cilvēkam. Meklēt atbildes. Mīlēt un būt mīlētam. Galvenais dzīves uzdevums ir būt laimīgam.

To, kas motivē tiekties uz augšu, neapstāties pie sasniegtā zvaigzne nespēj noformulēt. Viņa vienmēr bijusi mērķtiecīga, meklējusi jēgu dzīvē.

Centusies visu izdarīt pēc iespējas labāk. Nekad nav gana! Neviens panākums vai sasniegums Martai neliekas nozīmīgs, tāpēc viņa turpina strādāt un attīstīties.

Saņemot jautājumu par mazo meitiņu Grētu un to, kad mazajai būs brālītis vai māsiņa, Marta atbild, ka nekas vēl nav zināms. Grētai ir lielisks pusbrālis.

Vārds – pamāte, dziedātājai neliekas jauks, tāpēc viņa cenšas to neizmantot. Protams, ka sākumā pie pamātes lomas bijis jāpierod, bet nevarētu teikt, ka bijis ļoti grūti. Ar padēlu ir ļoti labas attiecības.

2 komentāri