Komentāri

Ukraiņu izcelsmes latviešu dziedātāja šajā vasarā iesoļo brīvas sievietes statusā.

Veselu atvērumu latviešu dziedātājām Katy Tindemark un Natālijai Tumševicai veltījis šveiciešu laikraksts 20 minūtes, tajā publicējot interviju ar abām māksliniecēm. Dziedātājas uz Lugāno pilsētu Šveicē devušās, lai uzstātos tur notiekošajā modes skatē Lugano Fashion Show 2015, kas ir jau iesakņojusies tradīcija un šogad notiek jau 14. reizi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vietējie preses pārstāvji dziedātājas iztaujājuši gan par viņu elkiem mūzikā un modē, kā arī atļāvušies uzdot kādus intīmākus jautājumus, ziņkārīgi ielūkojoties mākslinieču privātajā dzīvē.

Foto: Facebook/KatyTindemark

Foto: Facebook/KatyTindemark

”Laikraksta 20 minūtes lasītāji ir ziņkārīgi: vai jūs esat attiecībās vai varbūt precētas?” – meitenēm vaicā žurnālists. Uz ko Katy Tindemark vien nosmej: ”Teiksim tā – šī ir mana pirmā reize Lugāno brīvas sievietes statusā. Atbilde ir nē, savā tuvākajā nākotnē vēl vienas kāzas neredzu. Man ir labi tāpat, laukos, kopā ar savu piecus gadus veco meitiņu, kuru sauc Elizabete.”

Intervijā portālam Skaties.lv dziedātāja apstiprināja, ka patiešām ir šķīrusi laulību ar meitiņas tēvu, zviedru uzņēmēju Bo Rikardu Tindemarku. Interesanti, ka pāris viens otram laulības zvērestu bija devuši divreiz – pirms pieciem gadiem Latvijā, bet atkārtoti pirms diviem gadiem Zviedrijā, kur viņu laulību neuzskatīja par spēkā esošu.

FOTO

Katy Tindemark daiļrade

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl