Komentāri
Dženifera Lorensa Time aptaujā apsteidz ASV prezidenta kandidātus
Foto: Reuters/ Scanpix

Kases grāvēja Bada spēles zvaigzne Dženifera Lorensa amerikāņu acīs izpelnījusies lielāku uzmanību un cieņu nekā vairāki populāri ASV politiķi un virkne citu cilvēku, kuri darbojas izklaides industrijā un citās jomās, secināts, iepazīstoties ar ASV žurnāla Time gada cilvēka aptaujas rezultātiem.

Dženifera Lorensa, kura saņēmusi ASV Kinoakadēmijas balvu kā labākā aktrise par lomu filmā Optimista dienasgrāmata un divas Oscar balvas nominācijas par tēlojumu filmās Amerikāņu afēra un Winter’s Bone, prominentā ASV izdevuma Time 2014. gada ievērojamāko cilvēku aptaujā apsteigusi tādus ietekmīgus ASV politiķus kā senatorus Rendalu Polu, kurš tiek uzskatīts par reālu ASV prezidenta amata kandidātu 2016. gada velēšanās, un citus valstsvīrus, kā arī prezidentu Baraku Obamu.

Lai arī aktrise Dženifera Lorensa neiekļuva gada ievērojamāko personu fināla astoņniekā, viņa par vienu punktu apsteigusi citu šovbiznesa zvaigzni – dziedātāju Teilori Sviftu.

Žurnāls Time gada ievērojamāko cilvēku sarakstu apkopo jau kopš pagājušā gada divdesmitajiem gadiem. Šogad titulu ieguvis nevis viens cilvēks, bet gan vairāki – par gada personām atzīti ārsti un brīvprātīgie, kuri, riskējot ar savu veselību, ārstējuši ar Ebolas vīrusu saslimušos cilvēkus.

Dženifera Lorensa šomēnes Latvijas kinoteātros būs redzama romantiskā drāmā Serēna (Serena), un šī ir trešā reize, kad uz lielā ekrāna viņa satiekas ar Amerikas Kinoakadēmijas balvas nominantu Bredliju Kūperu (Paģiras, Amerikāņu afēra un Optimista stāsts). Filmu ir režisējusi dāņu režisore Sjūzena Bīra, kuras labāko darbu sarakstā ir kinolentes Lietas, ko pazaudējām ugunsgrēkā un Labākā pasaulē.

Serēna ir kaislīgs mīlas stāsts, kas risinās kalnainajā Ziemeļkarolīnā 1920. gados. Kokrūpnieks Džordžs apņem par sievu daiļo Serēnu, kurai zemes un mežu apsaimniekošana līdz šim bijusi sveša. Uzņemoties darbu vadītājas lomu vīra meža izstrādes kompānijā, Serēna pārsteidz savus padotos ar uzņēmību, atbildību, ambīcijām un vadības spējām. Viņai ne tikai jācīnās par savu vietu starp vīriešiem, bet arī pret valdību, kas grib atņemt viņiem piederošo zemi.

Filmu Serēna caurstrāvo mīlestība, traģēdija, naids, drāma un spriedze, kas risinās uz vēsturiska fona.

Filma kinoteātros Latvijā tiks demonstrēta no 26. decembra.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl