Dženifera Lorensa nozagto kailfoto publiskošanu nodēvē par seksuālu varmācību

0 Komentāru
Dženifera Lorensa nozagto kailfoto publiskošanu nodēvē par seksuālu varmācību
FOTO: SCANPIX

Amerikāņu aktrise Dženifera Lorensa viņai nozagto kailfoto publiskošanu internetā nodēvējusi par seksuālu varmācību. Aktrise intervijā žurnālam “Vanity Fair” pirmo reizi publiski komentējusi internetā nopludināto slavenību fotogrāfiju skandālu, kurā viņa ir viens no prominentākajiem upuriem.

Pagaidām nezināmas personas septembrī internetā publiskoja simtiem privātas fotogrāfijas, kas nozagtas no “Apple” ierīču failu glabāšanas pakalpojuma “iCloud” slavenību kontiem.

“Tas nav skandāls. Tā ir seksuāla varmācība,” žurnālam norādīja 24 gadus vecā Lorensa, norādot, ka kailfoto nopludināšana var kaitēt viņas karjerai.

“Es vienkārši ļoti satraucos. Es nezinu, kā tas ietekmēs manu karjeru. Tāpēc vien, ka es esmu publiska persona, tāpēc vien, ka es esmu aktrise, tas nenozīmē, kas es uz to uzprasījos. Tas ir mans ķermenis un tai vajadzētu būt manai izvēlei, un fakts, ka tā nav mana izvēle, ir pilnīgi pretīgi. Es nespēju noticēt, ka mēs pat dzīvojam šādā pasaulē,” sacīja Lorensa.

“Šīs interneta vietnes ir atbildīgas. Pirmā doma, kas man ienāk prātā, ir, ka kāds no tā nopelna. Tas ir ārpus manas saprašanas. Es nevaru saprast, kā kāds var būt tik ļoti necilvēcīgs. Es nevaru iztēloties, ka kāds var būt tik nevērīgs un bezrūpīgs un tik tukšs,” sacīja Lorensa.

Aktrise atklāja, ka pikantās fotogrāfijas sūtītas viņas toreizējam draugam, kurš dzīvojis citā pilsētā. Sākotnēji viņa mēģinājusi uzrakstīt paziņojumu, ko izplatīt pēc kailfoto publiskošanas.

“Katru reizi, kad es mēģināju kaut ko uzrakstīt, es sāku raudāt vai paliku dusmīga. Es sāku rakstīt atvainošanos, bet man ne par ko nav jāatvainojas. Man bija mīlošas, veselīgas, lieliskas četrus gadus ilgas attiecības. Viņš atradās tālu, un tavs draugs vai nu skatīsies pornogrāfiju, vai arī skatīsies uz tevi,” sacīja Lorensa.

Aktrise nemin drauga vārdu, bet britu mediji lēš, ka tas varētu būt angļu aktieris Nikolass Holts.

Vairāku nopludināto kailfoto skandālā cietušo slavenību advokāti draudējuši vērsties tiesā pret interneta meklētāju, IT gigantu “Google”, jo tas neesot izdzēsis attēlus.

Aktrises Dženiferas Lorensas, dziedātājas Rianas un citu slavenību pārstāvji draud tiesāties, pieprasot kompensāciju 100 miljonu ASV dolāru (79 miljonu eiro) apmērā.

0 Komentāru