Dženeta Džeksone sniegs divus koncertus Baltijā

Pievienot komentāru
Dženeta Džeksone sniegs divus koncertus Baltijā
Publicitātes foto

Nākamā gada 23. aprīlī Tallinas Saku arēnā koncertēs popmūzikas dīva Dženeta Džeksone (Janet Jackson). Dziedātāja ieradīsies Baltijā turnejas Unbreakable ietvaros un koncertā izpildīs gan spilgtākos karjeras hitus, gan materiālu no sava jaunākā albuma, kas nupat nonācis pie klausītājiem. Dienu iepriekš, 22. aprīlī, Dženeta Džeksone uzstāsies Kauņas Žalgiris arēnā, informē koncertaģentūra FBI.

Dženeta Džeksone ir nozīmīga popmūzikas figūra jau 25 gadus – viņas inovatīvie un provocējošie mūzikas albumi vienmēr izsaukuši rezonansi un nedalītu uzmanību. Būdama viena no popmūzikas slavenākās ģimenes atvasēm, viņa spējusi izcīnīt nozīmīgu vietu mūzikas pasaulē, turklāt ne tikai ar spēcīgo vokālu, bet arī sarežģītas horeogrāfijas piesātinātiem videoklipiem. Mūziķes ieraksti pasaulē pārdoti vairāk nekā 160 miljonos eksemplāru un lielāko hitu vidu ir tādas dziesmas kā Nasty, Rhythm Nation, That’s The Way Love Goes un Got ‘Til It’s Gone.

Savu karjeru dziedātāja uzsāka, piedaloties šovā The Jacksons. Dziedātājas debijas albums iznāca 1982. gadā, bet pasaules slavu mūziķei atnesa superveiksmīgais ieraksts Control 1986. gadā. Jau 1991. gadā Dženeta noslēdza līgumu ar Virgin Records un kļuva par vienu pelnošākajām mūziķēm pasaulē. Šobrīd mūziķes kontā ir 11 albumi, tostarp jaunākais – Unbreakable.

Biļetes būs nopērkamas Biļešu servisa kasēs no 3. novembra. To cena būs, sākot ar 49 eiro Tallinā un no 45,50 eiro Kauņā.