“Dzelzs vilks” devies ”zibenstūrē” uz Apvienoto Karalisti

0 Komentāru
“Dzelzs vilks” devies ”zibenstūrē” uz Apvienoto Karalisti
Foto: Lita Krone, LETA

Šonedēļ grupa “Dzelzs vilks” devusies “zibenstūrē” uz Apvienotās Karalistes pilsētām, kur koncertēs gan mūzikas klubos, gan Anglijas latviešu kopienu centros, informē mūziķu pārstāve Aija Kaukule. No šodienas līdz 13. oktobrim grupa sniegs koncertus piecās pilsētās – Mensfīldā, Velingboro, Bredfordā, Londonā un Bristolē.

”Ikgadējā rudens koncerttūre Anglijā ir kļuvusi par noturīgu “Dzelzs vilka” tradīciju, tāpēc esam ļoti priecīgi, ka arī šis gads nav izņēmums, un esam sakopojuši spēkus, lai ļoti intensīvā koncertu sērijā no jauna uzrunātu visus – gan tur mītošos fanus, gan visus tos klausītājus, kas mūs dzirdēs pirmoreiz,” saka grupas līderis Juris Kaukulis.

Koncertos skanēs “Dzelzs vilka” visu laiku labākās rokdziesmas gan no grupas pazīstamākajiem albumiem “Uijā, uijā nikni vilki”, “Dzīvnieks pilsētā”, “Manās mājās sieviešu nav”, “Sārtā rītausma”, “Lai arī tu būtu ar mani”, gan arī albumos neiekļautas dziesmas, turklāt lielākā daļa no tām izskanēs neierastās apdarēs.

Pēc turnejas grupa atgriezīsies Latvijā, kur sniegs koncertus Rīgā, Valmieras novada Kocēnu sporta namā, Limbažos un citviet, kā arī gatavosies jauna rokmūzikas albuma ierakstam.

Šovakar plkst. 20.00 “Dzelzs vilks” uzstāsies Mensfīldā, “The Reindeer Inn”, 10. oktobrī plkst. 20.00 Velingboro, “The Horsehoe Inn”, 11. oktobrī plkst. 20.00 Bredfordā, “Latvian Club”, 12. oktobrī plkst. 19.00 Londonā, “The London Latvian House”, bet tūre noslēgsies 13. oktobrī plkst. 20.00 ar koncertu Bristolē, “Be. In Bristol”.

0 Komentāru