Dzelzs vilka Jura Kaukuļa ģimenē katrs spēlē vismaz divus mūzikas instrumetus

0 Komentāru
Dzelzs vilka Jura Kaukuļa ģimenē katrs spēlē vismaz divus mūzikas instrumetus
Foto: Normunds Mežiņš, AFI

Kaukuļu ģimenes muzikālo talantu jau šajā nedēļas nogalē varēs baudīt mūzikas un mākslas festivāla Bildes 2016 atklāšanas koncertā “Ielūdz Bilžu mūziķi un viņu bērni”.

Ar sirsnīgu koncertu ģimeniskā atmosfērā klubā Kaļķu vārti 2.oktobrī tiks atklāts ikgadējais mūzikas un mākslas festivāls Bildes 2016 – uz skatuves kāps arī grupas Dzelzs vilks līderis Juris Kaukulis kopā ar savu muzikālo ģimeni.

Kaukuļu ģimenē muzicē visi, turklāt katrs spēlē vismaz divus mūzikas instrumentus – dēls Marts – vijoli un ģitāru, meita Rūta – flautu un sintezatoru, bet sieva Aija – kokli un taustiņinstrumentus, bet pašlaik viņa apgūst vēl arī čella spēli. Jura Kaukuļa bērni ir Siguldas pilsētas orķestru mūziķi un spēlēšanā vingrinās katru dienu.

”Kopā esam spēlējuši dažādos labdarības pasākumos un cita veida koncertos. Reizēm uzstājamies visa ģimene, reizēm tikai kopā ar puiku vai ar meitiņu – katru reizi kombinācija ir citāda. Bērni paši izlemj, vai viņi grib spēlēt vai ne,” stāsta Juris, atklājot, ka skolas laikā kopā muzicēšana sanākot retāk.

Kaukuļu ģimene / Foto: LETA

Kaukuļu ģimene / Foto: LETA

Ņemot vērā, ka ģimenē visi ir radošas personības ar savu viedokli, pirms kopīgās uzstāšanās visvairāk laika nepieciešams, lai atlasītu repertuāru. Parasti notiek balsošana.

“Arī festivāla Bildes koncerta dziesmu, kas iepriecinās klausītājus un arī mūs pašus, izvēlēsimies balsojot,” atklāj Kaukuļu ģimenes galva, piebilstot, ka ar nepacietību gaida festivālu, jo tajā valdošā atmosfēra, tikšanās ar veciem draugiem, jauniem cilvēkiem un kopīgā spēlēšana allaž dod pacilātības sajūtu.

Foto

0 Komentāru