Džeina Fonda un Roberts de Niro ”šarmē” kino balvu sezonas atklāšanā

Komentāri
Džeina Fonda un Roberts de Niro ”šarmē” kino balvu sezonas atklāšanā
Foto: AFP/ LETA

Svētdienas naktī sākās kino balvu pasniegšanas sezona. Holivudas kino balvas ir pirmais pasākums sarkano paklāju seriālā, kas tradicionāli noslēdzas februārī ar ASV Kinoakadēmijas Oskariem. Holivudas kino balvas šogad pasniegtas jau 19. reizi.

Holivudas kino balvas lepni sevi dēvē par pirmo nozīmīgo godalgu sezonas pasākumu. Nedēļas nogalē notikušajā pasākumā par labāko aktieri tika godāts Vils Smits par lomu sporta drāmā Concussion, kas varētu pacīnīties arī par ASV kinoakadēmijas Oskaru balvām.

Britu aktrise Kerija Maligena saņēma labākās aktrises balvu par viņas veikumu filmā Sufražiste. Vēsturiskajā drāmā stāstīts par agrīnu feministu kustību Londonā 1912. gadā un tās cīņu par balsstiesību piešķiršanu sievietēm.

Zviedru aktrise Alīsija Vikandere ieguva labākās jaunās aktrises balvu par lomu filmā Dāņu meitene, kas vēsta par dāņu mākslinieka Eināra Vegenera dzimumu identitātes konfliktu. Savukārt leģendārā Džeina Fonda ieguva labākās otrā plāna aktrises godalgu par lomu filmā jaunība. 77 gadus vecās aktrises uznāciens tika uzņemts ar ovācijām.

Roberts de Niro saņēma balvu par mūža ieguldījumu kinomākslā. Holivudas balvu pasniegšanas rīkotāji atzīmē, ka vairāk nekā 100 šo balvu laureātu pēdējo pārdesmit gadu laikā ieguvuši arī Oskara nominācijas un godalgas.

FOTO: Holivudas kino balvas viesi

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl