Džastins Bībers atteicies no 5 miljoniem

Pievienot komentāru
Džastins Bībers atteicies no 5 miljoniem
AFP

Džastins Bībers atteicies no pieciem miljoniem dolāru, kas viņam būtu samaksāti par uzstāšanos  pirms Republikāņu partijas konventa, kurā par ASV prezidenta amata kandidātu no šīs partijas tika izvirzīts Donalds Tramps.

Lai gan pasākuma organizatori mēģināja pārliecināt Bīberu, ka viņa 45 minūšu uzstāšanās netālu no arēnas, kurā pēc tam notika Republikāņu partijas konvents, netiktu saistīta ar politiku vai uzskatīta par mūziķa atbalstu Trampam, no līguma nosacījumiem izrietēja, ka solītie 5 miljoni nāktu no partijas atbalstītājiem.

Pirms lēmuma pieņešanas Džastins Bībers to apsprieda gan ar savu menedžeri Skūteru Braunu, gan pavadošo grupu. Brauns, kurš ir Hilarijas Klintones atbalstītājs, Bīberam sacīja, ka lēmums, vai uztāties šajā Republikāņu pasākumā, jāpieņem mūziķim pašam, tomēr lika noprast, ka gadījumā, ja Džastins nolems uzstāties, viņš mūziķi vairs nevarēs pārstāvēt. Jāpiebilst, ka Skūters Brauns ir Bībera menedžeris kopš viņa muzikālās karjeras pirmās dienas.

Nepieņemt šo piedāvājumu Bīberu aicināja arī viņa draugs, basketbolists Lebrons Džeimss, kā arī pret to iebilda Bībera pavadošā grupa, kuras sastāvā galvenokārt ir afroamerikāņi.

Džastins Bībers