Džastinam Timberleikam uzklūp vīrietis kunga prātā

Pievienot komentāru
Džastinam Timberleikam uzklūp vīrietis kunga prātā
AFP

Pagājušās nedēļas nogalē labdarības golfa turnīra laikā nepatīkamu incidentu piedzīvoja Džastins Timberleiks – viņam negaidīti uzklupa kāds iereibis vīrietis, mēģinot dziedātāju iepļaukāt.

Aizvadītās nedēļas nogalē pie Taho ezera, Sjerranevadā, tika aizvadīts labdarības golfa turnīrs, kurā piedalījās dažādas ASV slavenības – gan sportisti, gan izklaides industrijas pārstāvji. Starp dalībniekiem bija arī bijušais grupas N*SYNC dalībnieks, dziedātājs un aktieris Džastins Timberleiks.

Kad mūziķis jau bija gandrīz sasniedzis golfa laukumu, no skatītāju pūļa pie viņa pieskrēja kāds vīrietis un mēģināja dziedātājam iesist pa seju. Iepļaukāšanas mēģinājums gan, paldies dievam, sanāca samērā neveikls, jo, kā vēlāk ziņoja policija, uzbrucējs bijis kunga prātā. Timberleika reakcija uz negaidīto notikumu bijusi pārsteidzoši mierīga. Tā vietā, lai uzsāktu asu izskaidrošanos, Grammy balvas ieguvējs uzmācīgajam tipam mierīgi pajautājis – vecīt, kāpēc tu tā dari?

Policija vīrieti pēc neilgas pretošanās tomēr aizturēja, un viņš likumsargiem skaidroja, ka neko ļaunu nebija domājis un vēlējies Timberleikam tikai pieskarties, bet mūziķis apsūdzības pret iereibušo uzbrucēju negrasās celt.

Timberleiks, kurš šobrīd ir atgriezies mūzikas topos ar savu jaunāko veikumu Can’t Stop the Feeling, ir liels golfa cienītājs. Kādā intervijā sporta žurnālam Golf Digest skatuves mākslinieks atklājis, ka aizraušanās ar golfa spēli palīdz viņam cīnīties ar ikdienas stresu, kura mūziķa karjerā netrūkstot.

Džastins Timberleiks piedalās labdarības golfa turnīrā

What a weekend, Tahoe. #ACCGolf @stephencurry30 @acchampionship

A photo posted by Justin Timberlake (@justintimberlake) on

Džastins Timberleiks uzstājas Eirovīzijas finālā