Duļevska: Hokejisti uzpasē kolēģu sievas

0 Komentāru
Duļevska: Hokejisti uzpasē kolēģu sievas
Jana Duļevska (Foto: LETA)

Humoriste, TV raidījumu vadītāja, hokejista Rodrigo Laviņa sieva Jana Duļevska (34) sarunā ar modes mākslinieku Dāvidu neslēpj, ka nekāda izveicīgā slidotāja neesot un apgāž iespējamību, ka arī hokejā spēlētāju sievas iet ”pa apli”.

”Ziemā bērniem, kuri trenējas hokejā, kopā ar vecākiem ir pasākums, kurā spēlējam hokeju, rīkojam ballītes uz ledus. Kaut kā slidot protu, bet gribētos tā stabili. Kad Rodis man kādreiz māca slidot, viņam tas diezgan ātri apnīk. Kaut ko parāda, un pats jau aizslidojis tālēs zilajās, kamēr es stutēju bortu,” intervijā ar Dāvidu žurnālā Kas Jauns atzīst Jana. ”Laikam skolniece nav tā talantīgākā un uzcītīgākā,” smej Jana un atklāj, ka reiz pat kādā labdarības pasākumā tikusi līdz “šaibu” sišanai vārtos.

Jautāta, kā jūtas, esot par hokejista sievu, Jana Duļevska atzīst, ka šis ir viens no biežāk uzdotajiem jautājumiem. ”Tāpat kā jebkuras citas profesijas pārstāvja sievai. Varbūt vienīgi tas, ka agrāk jutos nu gluži kā jūrnieka sieva, bet, kad tikāmies, pozitīvās emocijas bija dubultā,” viņa atklāj.

Dāvids atceras, ka basketbolā kādreiz bijis modē, ka spēlētāju sievas iet ”pa apli”. Jana neko tādu neatceras. ”Viņi ir mana vīra ļoti labi draugi. Hokeja sabiedrībā tādas lietas nav pieņemamas. Hokejisti pieskata un uzpasē kolēģu sievas,” norāda Laviņa sieva.

Rodrigo Laviņš pēc aiziešanas no lielā hokeja kļuvis mierīgāks, atzīst viņa dzīvesbiedre. ”Man vīrs apsolīja, ka turpmāk palīdzēs māju uzkopt, jo parasti to daru vienpersoniski. Es pat varēšot tikai komandēt. Tas ir labi, jo man vajag kontrolēt situāciju,” nosaka Jana.

”Pēdējos gados, šķiet, līdzjutēji ir tādi kā inteliģentāki. Agrāk bija tā, ka viens otrs hokeja spēlē pamanījās aizmigt. Brauca uz čempionāti, lai ballētos, un hokejs bija tā kā pakārtoti. Domāju, tagad situācija ir mainījusies,” novērojumos par Latvijas hokeja izlases fanu ”evolūciju” dalās Jana.

0 Komentāru