2 komentāri
”Duets Sandra” izziņo pirmo uzstāšanos pēc Sandras aiziešanas
Foto: facebook.com/fonoklubs

Ir apritējis vairāk nekā mēnesis kopš lieliskās skatuves mākslinieces Sandras Brīnumas aiziešanas, un viņas laulātais draugs un grupas biedrs Andris gatavs atkal kāpt uz skatuves, lai atkal liktu skanēt ”Duets Sandra” lieliskajiem hitiem. Mūziķis aicina visus 23. martā uz ”Rokkafejnīcu”, kur pirmo reizi tiksies ar faniem pēc mīļotās sievas aiziešanas.

“Aicinām visus savus fanus 23. martā ap 19.00 uz ”Rokkefejnīcu”. Tur ”Duets Sandra” uzstāsies labdarības pasākumā, ziedosim naudu fonda ”Līdzskaņa” izveidei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fonds palīdz mūziķiem, kas nonākuši nelaimē. Esmu ar šo problēmu saskāries un zinu, ko nozīmē muzikantam saskarties ar šīm problēmām. Diemžēl,” sarunā ar Skaties.lv stāsta Andris.

”Duets Sandra” uz skatuves kāps ap 20.00, un Andris vēlas uzsvērt, ka šis nebūs piemiņas koncerts. Mākslinieks izlēmis pirmo reizi pēc sievas aiziešanas kāpt uz skatuves labdarības pasākumā, kur muzicēs arī citi talanti un kas būs arī kā simbolisks žests, jo koncerts palīdzēs citiem mūziķiem nelaimē.

Kas negaidīti aizsauca mūžībā enerģisko Sandru? Stāstu par solistes mūža nogali lasi te!

“Kā jau festiņā, nospēlēsim dažas dziesmas. Mūsu faniem un ne tikai būs iespēja notestēt ”Duets Sandra”  jauno solistu Andri Rogu.

Tā kā tā ir ”Rokkafejnīca”, skanēs roķīgākais no mūsu repertuāra: ”Pofig, cik tev gadu”, ”Gaņī maņī” un ”Kuš kuš”. ”Mazcenas mobilo” it kā nav plānā dziedāt – drusku ”nodrāzts” jau šķiet. Taču, ja publika pieprasīs, nospēlēsim arī to,” tā Andris.

Pēc šīs uzstāšanās ”Duets Sandra” nu jau divu Andru sastāvā cer atsākt aktīvu koncertdarbību un sniegt arī īpašu koncertu Sandras atcerei. Taču pagaidām fani tiek laipni aicināti novērtēt blices skanējumu labdarības festivālā.

“Tā būs pirmā uzstāšanās pēc Sandras bērēm,” nopūšas Andris.

Vēsturiski FOTO: grupa laika gaitā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl