”Duets Sandra” gatavi pirmajam koncertam bez Sandras. Andris Brīnums par dzīvi pēc sievas aiziešanas

9 komentāri
”Duets Sandra” gatavi pirmajam koncertam bez Sandras. Andris Brīnums par dzīvi pēc sievas aiziešanas
Andra privātais arhīvs

10. februārī Latvijas mūzikas aprindas pāršalca skumja un negaidīta vēsts – smaga slimība aizsauca mūžībā apvienības ”Duets Sandra” solisti Sandru Brīnumu. Pagājusi nedēļa kopš Sandras bērēm, un viņas vīrs un dueta partneris Andris sazinājās ar Skaties.lv, lai nodotu kādu vēstījumu grupas daiļrades mīļotājiem.

”Vēlos paziņot, ka ”Duets Sandra” nekur nepazūd un netiek likvidēts. Jā, pagājušonedēļ sakarā ar bērēm nācās atcelt koncertus. Taču no šī brīža mēs turpinām. ”Duets Sandra” tagad ir divi Andri – es un Andris Roga, kuru abi ar Sandru pazīstam jau kopš darbības pirmsākumiem.

Ir smagi, jā, bet jādzīvo un jāstrādā tālāk. ”Duets Sandra” ir gatavs pirmajam koncertam bez Sandras,” sarunā ar Skaties.lv paziņo Andris.

Mūziķis uzsver, ka nevēlas tikt pārprasts – ziņa par koncertdarbības atsākšanu nekādā gadījumā nenozīmējot to, ka Andris pēc sievas nāves tagad raujas uz ballītēm. Vienkārši muzicēšana visu mūžu bijis Andra maizes darbs, un kas gan labāk remdēs bēdas, ja ne mešanās darbā!

Kas negaidīti aizsauca mūžībā enerģisko Sandru? Stāstu par solistes mūža nogali lasi te!

“Vienam mājās atrasties ir ļoti, ļoti grūti. Es labāk metos darbā, nekā sēžu vientulībā un skumstu.  Aprīlī mums jau sarunātas vairākas uzstāšanās, taču uz tuvāko laiku nekādu piedāvājumu nav.

Pieļauju, ka krogu un kultūras namu pārstāvji ir sabijušies, kautrējas zvanīt un aicināt uz spēli. Vēlos paziņot, ka ļoti gaidu spēlēšanas piedāvājumus, jo tieši vēlos strādāt, jo darbs palīdz,” uzsver Andris.

Mākslinieks lūdz visus grupas fanus un atbalstītājus dalīties ar šo ziņu cerībā, ka sadzirdēs arī koncertu organizatori un Andris jau pavisam drīz varēs remdēt bēdas, darot savu sirdsdarbiņu. Nav šaubu, ka arī pašai Sandrai tas patiktu.

FOTO: Pēdējās atvadas

Vēsturiski FOTO: grupa laika gaitā

9 komentāri