9 komentāri

10. februārī Latvijas mūzikas aprindas pāršalca skumja un negaidīta vēsts – smaga slimība aizsauca mūžībā apvienības ”Duets Sandra” solisti Sandru Brīnumu. Pagājusi nedēļa kopš Sandras bērēm, un viņas vīrs un dueta partneris Andris sazinājās ar Skaties.lv, lai nodotu kādu vēstījumu grupas daiļrades mīļotājiem.

”Vēlos paziņot, ka ”Duets Sandra” nekur nepazūd un netiek likvidēts. Jā, pagājušonedēļ sakarā ar bērēm nācās atcelt koncertus. Taču no šī brīža mēs turpinām. ”Duets Sandra” tagad ir divi Andri – es un Andris Roga, kuru abi ar Sandru pazīstam jau kopš darbības pirmsākumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ir smagi, jā, bet jādzīvo un jāstrādā tālāk. ”Duets Sandra” ir gatavs pirmajam koncertam bez Sandras,” sarunā ar Skaties.lv paziņo Andris.

Mūziķis uzsver, ka nevēlas tikt pārprasts – ziņa par koncertdarbības atsākšanu nekādā gadījumā nenozīmējot to, ka Andris pēc sievas nāves tagad raujas uz ballītēm. Vienkārši muzicēšana visu mūžu bijis Andra maizes darbs, un kas gan labāk remdēs bēdas, ja ne mešanās darbā!

Kas negaidīti aizsauca mūžībā enerģisko Sandru? Stāstu par solistes mūža nogali lasi te!

“Vienam mājās atrasties ir ļoti, ļoti grūti. Es labāk metos darbā, nekā sēžu vientulībā un skumstu.  Aprīlī mums jau sarunātas vairākas uzstāšanās, taču uz tuvāko laiku nekādu piedāvājumu nav.

Pieļauju, ka krogu un kultūras namu pārstāvji ir sabijušies, kautrējas zvanīt un aicināt uz spēli. Vēlos paziņot, ka ļoti gaidu spēlēšanas piedāvājumus, jo tieši vēlos strādāt, jo darbs palīdz,” uzsver Andris.

Mākslinieks lūdz visus grupas fanus un atbalstītājus dalīties ar šo ziņu cerībā, ka sadzirdēs arī koncertu organizatori un Andris jau pavisam drīz varēs remdēt bēdas, darot savu sirdsdarbiņu. Nav šaubu, ka arī pašai Sandrai tas patiktu.

FOTO: Pēdējās atvadas

Vēsturiski FOTO: grupa laika gaitā

TOP komentāri

 • Tante
 • Donna
  +5 +5 0

  Donna

  Man atkal šķiet jauki, ka saglabājas nosaukums mūžīgai Sandras piemiņai. Dziesmas taču arī būs tās pašas! Lai Andriem izdodas!
 • Guste
  +3 +3 0

  Guste

  Turies, Andri. Duetam Sandra ir jābūt, tas nu ir skaidrs! Ceru drīz dzirdēt priecīgas zinas par koncertiem!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl