13 komentāri
”Duets Sandra” Andris uzrakstījis īpašu veltījumu savai Sandrai
Skaties.lv

Divus mēnešus pēc solistes Sandras Brīnumas aiziešanas mūžībā pilnvērtīgi uz skatuves gatava atgriezties blice ”Duets Sandra”, kurā nu muzicēs Sandras ilggadējais partneris Andris un pāra sens draugs – mūziķis Andris Roga. Andris vēlas atklāt jaunu cēlienu grupas darbībā ar paša sarakstītu dziesmu, kas ir veltījums Sandrai.

“13. aprīlī sākam – tiekamies atkal ”Timā Mintā” kā katru gadu. Diemžēl šogad viss būs citādāk. Dziesmas tās pašas, tāpat skaļi un roķīgi, bet ar citu solistu,” sarunā ar Skaties.lv par grupas pilnvērtīgu atgriešanos uz skatuves ar koncertu klubā, kas bija īpaši mīļa vieta arī Sandrai, ziņo Andris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgriešanos uz skatuves grupa izlēmusi atzīmēt, īpaši pieminot lielisko Sandru. Koncertā pirmo reizi skanēs īpaša dziesma, ko Andris sacerējis Sandrai – ”Veltījums”.

“Šo dziesmu esmu veltījis Sandrai. Līdz šim dziesmas rakstīja Sandra, bet tagad tas jādara man. Šī ir arī mana pirmā dziesma. Un uzdevums nebija viegls.

Foto: ”Duets Sandra” cauri laikiem

Tā kā Sandra bija rokmūzikas fane, tad dziesmai bija jābūt roķīgai, bet tekstā un melodijā prasījās lirika. To man visu vajadzēja apvienot vienā dziesmā. Nāciet un vērtējiet manu pirmo dziesmu un jauno solistu Andri Rogu,” tā Andris.

Andris uzsācis jaunas attiecības – lasi te!

”Veltījumu” plānots pēc kāda laika ierakstīt arī studijā, taču vismaz mēnesi vienīgā iespēja to novērtēt būs grupas koncerti.

Andris neslēpj, ka ir mazliet satraukts, kā publika pieņems viņa pirmo paša sarakstīto skaņdarbu.

”Neslēpšu – iepriekš visas mūsu dziesmas rakstīja Sandra. Es reizēm piepalīdzēju ar vārdiem, bet viņa bija ģeniāla komponiste.

Nu šis amats ir jāpārņem man,” mazliet satraukts par jauno pienākumu grupas radošajā darbībā ir Andris.

Vai nav par agru jaunām attiecībām? Lasi te!

TOP komentāri

 • Tamāra
 • Klausītāja
  +5 +4 -1

  Klausītāja

  Prieks par Andri, kurš nenokar galvu bet turpina dzīvot ar duetam raksturīgo dzīvesprieku! Jauki ka Sandrai veltīts roķīgs hits viņai ļoti patiktu šī ziņa. Gan jau būs kāds kam atkal nepatiks bet Andris ir malacis!
 • Laila
  +2 +2 0

  Laila

  Andris malacis! Lai mīlestība jaunajās attiecībās, gaidam dziesmu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl