Komentāri
Duets “Nadja” septembrī ar koncertu atgriežas Latvijā
Publicitātes foto

2. septembrī klubā ”Nabaklab” koncertu sniegs eksperimentālās ģitārmūzikas duets ”Nadja” no Kanādas. Šī būs trešā reize, kad grupa viesojas Latvijā.

Lai arī, raksturojot dueta ”Nadja” daiļradi, bieži tiek izmantoti tādi vārdi kā drone, post-metal vai doom, kolektīvu nav iespējams ierobežot kādos konkrētos definējošos rāmjos, grupas mūziķiem Aidanam Beikeram (Aidan Baker) un Liai Bakarefai (Leah Buckareff) allaž mainoties un zīmējot jaunas, dažādas atmosfēriskas trokšņu ainavas.

”Nadja” šajā sastāvā un formā sāka muzicēt 2005. gadā, kad Beikers sāka saņemt arvien uzstājīgākus lūgumus uzstāties dažādās vietās pasaulē un lēmums muzicēt kopā ar savu dzīvesbiedri radās, jo idejas, kuras iesākumā viņš radīja vienatnē, koncertos realizēt būtu bijis ārkārtīgi grūti.

”Nabaklab” atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, koncerta sākums plkst. 20:00. Biļetes pieejamas visās ”Biļešu serviss” kasēs un interneta vietnē bilesuserviss.lv.

Atgādinām, ka kluba ietilpība ir ierobežota, tādēļ aicinām biļetes iegādāties laikus. Līdz 25. augustam tās būs pieejamas par īpašu cenu – 13 eiro, vēlāk biļešu cena palielināsies.

Lasi vēl