Dubultprieks Dona faniem! Iznāk jaunais albums un izziņots papildkoncerts Arēnā Rīga!

Pievienot komentāru
Dubultprieks Dona faniem! Iznāk jaunais albums un izziņots papildkoncerts Arēnā Rīga!
Publicitātes foto

Šodien klajā nāk mūziķa Dona sestais studijas albums Tepat, kurā iekļautas desmit jaunas kompozīcijas, un ir izziņots arī papildkoncerts Arēnā Rīga 15. februārī.

Tepat ir pirmais albums, kurā galvenokārt iekļauti paša Dona rakstīti dziesmu teksti. Līdz šim klausītājiem nodoti un mūzikas topus iekarojuši divi jaunā albuma singli – Pastnieks un Tepat. Bet no šodienas tirdzniecības vietās visā Latvijā, www.ekase.lv un iTunes ir pieejams arī jaunais albums.

”Darbs pie albuma sākās pagājušā gada rudenī. Ieraksta procesā kopā ar producentu Krišjāni Geidānu daudz eksperimentējām un testējām līdz tikām pie galējā skanējuma. Atceros, ka kādā brīdī savos muzikālajos eksperimentos izmantojām pat celtniecības kasti. Viennozīmīgi lieliski aizvadīts gads. Tagad ļoti gaidu koncertus februārī, kad varēsim pirmatskaņot jaunās dziesmas,” ar iespaidiem dalās Dons.

”Albuma Tepat ieraksta procesā centāmies saglabāt dziesmu pirmatnību, neaizraujoties ar biezu un sarežģītu instrumentāciju. Tas daudziem liksies instrumentāli mierīgāks nekā gaidīts, bet emocionāli noteikti bagātāks. Artūrs ieraksta procesā bija patiess un atklāts. Domāju, ka tas ir ļoti jūtams arī albumā,” stāsta albuma producents Krišjānis Geidāns.

Dona mūzikas cienītājus iepriecinās arī ziņa, ka līdz ar jaunā albuma iznākšanu, mūziķis izziņojis papildkoncertu Arēnā Rīga, kas notiks 15. februārī. Biļetes uz papildkoncertu no šodienas iespējams iegādāties www.ekase.lv un t/c Spice informācijas centrā.

Foto: Dons pārsteidz tirdzniecības centra apmeklētājus

Lasi vēl