Drosmīgākās slavenības smaržu dēļ kāpj uz jumta

Pievienot komentāru
Drosmīgākās slavenības smaržu dēļ kāpj uz jumta
Publicitātes foto

Markus Riva, Aminata Savadogo, Agnija Grigule un citas Latvijā atpazīstamas personības ceturtdien, 14. jūlija, ”iekaroja” kādas ēkas jumtu, kur notika smaržu atklāšanas ballīte.

Dziedātājs un dīdžejs Markus Riva, modelis un pasākumu vadītājs Mārtiņš Kapzems, dziedātāja Aminata Savadogo, skaistumkopšanas blogere Laura Valuta, Instagram personība Agnija Grigule un modele Beāte Muška apmeklēja noslēpumā turētu pasākumu, kas norisinājās ekskluzīvu apartamentu ēkas, kas joprojām ir būvniecības stadijā, pēdējā stāvā un uz tās jumta. Tikai līgtajiem viesiem bija iespēja iepazīt no jauna ar leģendārā denim zīmola Diesel smaržas.

Foto

“Zīmols Diesel ražo augstas klases smaržas vīriešiem un sievietēm. Aromātu radītāji vienmēr rīkojas pēc saviem galvenajiem principiem, tie ir pozitīva attieksme pret dzīvi visās tās izpausmēs, un pastāvīga virzīšanās uz panākumiem”, prezentācijas laikā ar Diesel smaržu filozofiju dalījās zīmola pārstāve Justina Valaityte, pieminot, ka šī gada rudenī sagaida kāda karsta ziņa. ”Esmu pārliecināta, ka mūsu slavenības augustā atklās ko vairāk un jūs to noteikti uzzināsiet”, teica J. Valaityte. Pagaidām jauno smaržu nosaukumi tiek turēti slepenībā.