4 komentāri
Drosmīga izvēle! Jenny May kāpj uz skatuves ļoti pavedinošā tērpā
Dace Manfelde

Sestdien, 1. oktobrī, ar koncertu Liepājas Latviešu biedrības namā dots starts dziedātājas Jenny May rudens akustiskajai koncerttūrei Sajūtu mistērija. Koncerta laikā māksliniece nomainīja vairākus tērpus, un viens no tiem bija īpaši drosmīgs.

Starp vairākām kleitām, kuras koncerta laikā nomainīja dziedātāja, īpaši uzmanību piesaistošs bija pašmāju zīmola Amoralle darinājums.

Tērps, kas sastāv no dziļi dekoltētas augšiņas, īsiem šortiņiem un eleganta mežģīņu apmetņa, nenoliedzami padarīja Jenny May koncertu ne tikai par ausij, bet arī acij baudāmu šovu.

Par uzdrīkstēšanos, uzvelkot pikanti eleganto tērpu, dziedātāja jau saņēmusi īpašus fanu komplimentus sociālajos tīklos.

FOTO

“Tērpi ir tikai aksesuārs, kuriem nozīme ir konkrētajā mirklī. Tie ļauj man labāk iejusties konkrētajā repertuārā. Tērpiem nozīme pazūd pēc uzstāšanās, jo bieži vien citam repertuāram tie neder un netiek vairāk izmantoti.

Savukārt, konkrētajā mirklī tie paspilgtina manas emocijas. Pats galvenais, protams, ir tas, kas nāk no manis pašas, mans vēstījums.

Man prieks, ka pirmajā koncertā cilvēki bija saviļņoti, dziedāja līdzi un cēlās kājās. Man prieks, ka viss izdevās lieliski. Koncerti rudenī rada man svētku sajūtu, svētkus nesu arī citiem”, tā Jenny May par pirmo akustiskās koncertsērijas Sajūtu mistērija uzstāšanos.

Ar koncertu Liepājā atklāta Jenny May tūre, kuras laikā dziedātāja viesosies 18 dažādās Latvijas pilsētās un pagastos. Jau 7. oktobrī koncerts gaidāms Valkā, 8. oktobrī tas skanēs Ugālē, 9. oktobrī – Aucē, 14. oktobrī – Piltenē, bet 15. oktobrī Pāvilostā. Biļetes vēl pieejamas.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl