Dons pirmo reizi uzstāsies Lielbritānijas latviešiem

Komentāri
Dons pirmo reizi uzstāsies Lielbritānijas latviešiem
Foto: F64

Dienu pirms Valentīna dienas, 13. februārī, ar pirmo koncertu Lielbritānijā, Anglijas pilsētā Lesterā, uzstāsies mūziķis Dons, ziņo Bērzes strazdu preses pārstāve Linda Burda.

Dons 2015. gada vasarā aizvadīja vairākus koncertus un līdz 2017. gadam nolēma ieturēt radošo pauzi, lai ierakstītu jaunu mūzikas albumu. Tomēr par lielu prieku ārzemēs dzīvojošajiem latviešiem un viņa talanta cienītājiem Dons piekritis kļūt par lielāko pasākumu organizatoru latviešiem Lielbritānijā – Bērzes strazdi četru gadu pastāvēšanas jubilejas goda viesi, informē L. Burda.

“Jau četrus gadus Bērzes strazdi ir pazīstami kā vērienīgāko pasākumu un koncertu rīkotāji latviešiem Lielbritānijā. Organizācijas pastāvēšanas laikā ir aizvadīti vairāk nekā 60 pasākumi dažādās Anglijas pilsētās, kā arī veiksmīgi noslēgušies vairāki labdarības projekti un palīdzības akcijas Latvijā. Latvieši Anglijā ir iemīļojuši Bērzes strazdu pasākumus, kuri pārsteidz ar vērienu un iespēju tajos redzēt savus iemīļotos pašmāju māksliniekus arī esot tālumā no Latvijas”, informē apvienības pārstāvji.

Dona koncertprogrammā, ko mūziķis dzīvajā izpildījumā piedāvās baudīt latviešiem Anglijā, iekļauti gan mūziķa populārākie hiti kā Pāriet bailes, Signāls, Pēdējā vēstule, gan dziesmas no jaunākā albuma Sibīrija, kas veidots, Donam iedvesmojoties no vairāk kā 25 000 kilometru garā ceļojuma līdz pat Vladivostokai un Varanasi, Indijas vecākajai pilsētai. Mūziķis uzstāsies kopā ar pavadošo grupu.

Foto: Dons Dzintaru koncertzālē pērnvasar

Lasi vēl