Dons pirmo reizi uzstāsies Lielbritānijas latviešiem

Komentāri
Dons pirmo reizi uzstāsies Lielbritānijas latviešiem
Foto: F64

Dienu pirms Valentīna dienas, 13. februārī, ar pirmo koncertu Lielbritānijā, Anglijas pilsētā Lesterā, uzstāsies mūziķis Dons, ziņo Bērzes strazdu preses pārstāve Linda Burda.

Dons 2015. gada vasarā aizvadīja vairākus koncertus un līdz 2017. gadam nolēma ieturēt radošo pauzi, lai ierakstītu jaunu mūzikas albumu. Tomēr par lielu prieku ārzemēs dzīvojošajiem latviešiem un viņa talanta cienītājiem Dons piekritis kļūt par lielāko pasākumu organizatoru latviešiem Lielbritānijā – Bērzes strazdi četru gadu pastāvēšanas jubilejas goda viesi, informē L. Burda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Jau četrus gadus Bērzes strazdi ir pazīstami kā vērienīgāko pasākumu un koncertu rīkotāji latviešiem Lielbritānijā. Organizācijas pastāvēšanas laikā ir aizvadīti vairāk nekā 60 pasākumi dažādās Anglijas pilsētās, kā arī veiksmīgi noslēgušies vairāki labdarības projekti un palīdzības akcijas Latvijā. Latvieši Anglijā ir iemīļojuši Bērzes strazdu pasākumus, kuri pārsteidz ar vērienu un iespēju tajos redzēt savus iemīļotos pašmāju māksliniekus arī esot tālumā no Latvijas”, informē apvienības pārstāvji.

Dona koncertprogrammā, ko mūziķis dzīvajā izpildījumā piedāvās baudīt latviešiem Anglijā, iekļauti gan mūziķa populārākie hiti kā Pāriet bailes, Signāls, Pēdējā vēstule, gan dziesmas no jaunākā albuma Sibīrija, kas veidots, Donam iedvesmojoties no vairāk kā 25 000 kilometru garā ceļojuma līdz pat Vladivostokai un Varanasi, Indijas vecākajai pilsētai. Mūziķis uzstāsies kopā ar pavadošo grupu.

Foto: Dons Dzintaru koncertzālē pērnvasar

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl