Dons nepieņem bijušās sievas Lily uzaicinājumu un neierodas uz viņas klipa prezentāciju

4 komentāri
Dons nepieņem bijušās sievas Lily uzaicinājumu un neierodas uz viņas klipa prezentāciju
Foto: F64 un ekrānuzņēmums

Pagājušajā nedēļā tuvāko draugu lokā Dona bijusī sieva un skatuves partnere Lily jeb Linda Šingireja prezentēja savu jaunāko videoklipu, tādējādi nosvinot savu atgriešanos Latvijas šovbiznesā.

Lai arī Dons uz klipa prezentāciju tika aicināts, viņš nolēma to neapmeklēt. ”Manuprāt, viņš vienkārši sakautrējās,” intervijā žurnālam Kas Jauns spriež Lily. Kā viņa pati stāsta, abi ar Donu pēc šķiršanās esot ļoti labi draugi, tāpēc viņa cerot, ka nākotnē viņai izdošoties ar bijušo vīru sadarboties un radīt kādu kopdarbu.

Kas attiecas uz viņas pašas jaunāko garadarbu, tā tapšanā māksliniecei piepalīdzējis dziedātājs Andris Kivičs, kurš ir ne vien dziesmas ”Mīlestībā virmo gaiss” teksta autors, bet arī viņas pārstāvis konsultācijās ar medijiem.

Jautāta, vai arī viņa plāno Donam veltīt kādu dziesmu, kā to izdarījis viņš, Lily atzīst: ”Ja es mācētu, uzrakstītu viņam pāris dziesmu. Bet es to neprotu. Varu tikai kaut ko noplinkšķināt pa klavierēm.”

Tikmēr finanses savam atgriešanās projektam mūzikā dziedātāja nav žēlojusi, jo, kā atzinis Kivičs, videoklips esot ne vien skaists, bet arī dārgs.

FOTO: Dons un Lily toreiz un tagad

VIDEO

Dona veltījums bijušajai sievai

Dons un Lily Talantu fabrikā