Dons Jaunajā gadā sola jaunu albumu un lielāku pašdisciplīnu!

1 komentārs
Dons Jaunajā gadā sola jaunu albumu un lielāku pašdisciplīnu!
Foto: Evija Trifanova/LETA

Šodien, gada, iespējams, gaidītāko svētku priekšvakarā, radio Star FM studijā viesojās Latvijā atpazīstamais mūziķis Dons jeb Artūrs Šingirejs, kuru uz īsu sarunu par Ziemassvētkiem un gaidāmo 2016. gadu aicināja arī portāls Skaties.lv

Ņemot vērā, ka ir 23. decembris, vai ir jau svētku sajūta?

Protams, ka ir svētku sajūta – re, kur eglīte, apkārt draugi, pozitīvas emocijas.

Kas tieši Tevī rada šo sajūta?

Hmm… (nopūšas.) Laikam tās gaidas, kad visi sanāks kopā, ēdīs vakariņas, dziedās dziesmas, priecāsies. Viss, viss, kopā – tas pats, kas jebkuram cilvēkam, kopā būšana.

Ir kādas apņemšanās Jaunajam gadam?

Jā, ievērot lielāku disciplīnu! Līdz šim ir izdevies sevi noturēt “rāmjos”, bet vienmēr ir lietas, kuras gribas uzlabot. Tas ir darbs ar sevi, un to es gaidu no Jaunā gada… gaidu pats no sevis. Jo Jaunajam gadam ir pilnīgi vienalga. (Smaida.)

Foto

Nākamgad gaidāmi arī kādi jaunumi?

Jā, nākamgad būs jauns albums! Jau šobrīd pie tā cītīgi strādājam, un es jau nevaru sagaidīt, kad būs gatavs. Kad iznāks, tas būs īpašs brīdis, jo kaut kā jau man viņš kļuvis ļoti, ļoti tuvs. Materiāls “pa lielam” ir gatavs – 54 no 60 dziesmām ir gatavas, un tad tikai 12 tiks atlasītas.

60 dziesmas!?

Nu ja! Uzraksti 60 dziesmas, un pēc tam būvē albuma stāstu. Nevis uzraksti 12, un visas ieliec iekšā. Tā jau neviens vairs nedara. (Smaida.)

Video