Komentāri

Ar sapni par dziesmu Saldus radio Brocēnu puisis ar pseidonīmu Dons pirms 13 gadiem nonāca šovā Talantu fabrikā. Lai arī šovā viņš neuzvarēja, šodien kļuvis par vienu no pirmajiem čaļiem krietni plašākos ūdeņos.

Šobrīd populārais mūziķis dziesmas sāka rakstīt pirms piedalīšanās Talantu fabrikā. ”Man jau gribējās viņas ierakstīt studijā, es jau sapņoju par to. Ja vēl kāds radio nospēlēs – piemēram, Saldus radio – es domāju, es būtu ”pirmais čalis ciemā”, piedalīšanos šovā Talantu fabrikā pirms 13 gadiem kā ceļu uz panākumiem atceras Dons jeb Artūrs Šingirejs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atšķirīgu no apkārtnes bērniem Donu jau piecu gadu vecumā ieraudzīja viņa māsa, kura atklāj, ka mazā Artūra kaislība bijusi dižošanās Supermena tērpā. ”Spēja apzināties, ka es varu, bet iedodiet man apstākļus, labi sakrita. Un, kad viņš nonāca Talantu fabrikā, parādījās platforma, kur ”es varu, es spēju, un es parādīšu, ko es varu”, sagāja kopā,” atceras Kristīne.

Fabrikas laikā topošais skatuves mākslinieks ne tikai izgaršoja pirmos slavas mirkļus, bet arī iepazina nākamo sievu Lindu jeb Lily, ar kuru kopā pavadīja 10 gadus.

Atbildot uz jautājumu, vai piepildījies skaļais sauklis ”Es kļūšu zvaigzne”, Dons kļūst domīgs.

”Katrs koncerts – tas ir forši. Tā ir atbildība, tu sajūti spēku un apbrīnu, ka cilvēki tur stāv, mēs tūlīt viņu priekšā izpildīsim dziesmas. Tas ir piepildījies sapnis,” uzstāšanos koncertos komentē Dons.

Plašāk skaties videosižetā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl