Dons agrīno dienu saukli ”Es būšu zvaigzne” šodien vērtē kā smieklīgu

0 Komentāru
Dons agrīno dienu saukli ”Es būšu zvaigzne” šodien vērtē kā smieklīgu
Dziedātājs Dons (Artūrs Šingirejs) albuma Varanasi prezentācijā. Foto: Evija Trifanova, LETA

Ar sapni par dziesmu Saldus radio Brocēnu puisis ar pseidonīmu Dons pirms 13 gadiem nonāca šovā Talantu fabrikā. Lai arī šovā viņš neuzvarēja, šodien kļuvis par vienu no pirmajiem čaļiem krietni plašākos ūdeņos.

Šobrīd populārais mūziķis dziesmas sāka rakstīt pirms piedalīšanās Talantu fabrikā. ”Man jau gribējās viņas ierakstīt studijā, es jau sapņoju par to. Ja vēl kāds radio nospēlēs – piemēram, Saldus radio – es domāju, es būtu ”pirmais čalis ciemā”, piedalīšanos šovā Talantu fabrikā pirms 13 gadiem kā ceļu uz panākumiem atceras Dons jeb Artūrs Šingirejs.

Atšķirīgu no apkārtnes bērniem Donu jau piecu gadu vecumā ieraudzīja viņa māsa, kura atklāj, ka mazā Artūra kaislība bijusi dižošanās Supermena tērpā. ”Spēja apzināties, ka es varu, bet iedodiet man apstākļus, labi sakrita. Un, kad viņš nonāca Talantu fabrikā, parādījās platforma, kur ”es varu, es spēju, un es parādīšu, ko es varu”, sagāja kopā,” atceras Kristīne.

Fabrikas laikā topošais skatuves mākslinieks ne tikai izgaršoja pirmos slavas mirkļus, bet arī iepazina nākamo sievu Lindu jeb Lily, ar kuru kopā pavadīja 10 gadus.

Atbildot uz jautājumu, vai piepildījies skaļais sauklis ”Es kļūšu zvaigzne”, Dons kļūst domīgs.

”Katrs koncerts – tas ir forši. Tā ir atbildība, tu sajūti spēku un apbrīnu, ka cilvēki tur stāv, mēs tūlīt viņu priekšā izpildīsim dziesmas. Tas ir piepildījies sapnis,” uzstāšanos koncertos komentē Dons.

Plašāk skaties videosižetā!

0 Komentāru