DJ Gustavito atklāj lētu veidu, kā tikt pie jaunas iPhone baterijas

Komentāri
DJ Gustavito atklāj lētu veidu, kā tikt pie jaunas iPhone baterijas
Foto: Facebook.com/Gustavs Vitolins

Viedtālruņi ir ne vien atvieglojuši mūsu ikdienu, bet arī radījuši jaunas problēmas, kas visbiežāk rada iztrūkumu mūsu maciņos. Tomēr pastāv arī alternatīvi risinājumi.

Vecāko iPhone modeļu īpašnieki noteikti zina, cik dārgs prieks ir nomainīt telefona bateriju, kad tā sākusi ”niķoties”. Tikmēr populārais Vecrīgas dīdžejs un ballīšu guru DJ Gustavito jeb Gustavs Vītoliņš atklājis metodi, ar kuras palīdzību ieekonomēt kādu eiro uz tālruņa remonta rēķina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šīs dienas eksperiments noritēja veiksmīgi. Pēc Youtube instrukcijas pats nomainīju iPhone 5 bateriju. Bateriju pasūtīju no Ebay par 7 eiro, kas ir divreiz jaudīgāka,” lepojas dīdžejs. ””Ābolu” veikalā baterija un tās nomaiņa maksā 43 eiro. Praktiskais latvietis. Tik, cerams, neuzies gaisā.”

”Šis telefons man jau ir trīs gadus un pilnībā apmierina, taču pēdējā laikā tas dzīvoja tikai pie vada, ar pilnu uzlādi “novilka” maksimums 30 minūtes. Bija doma pāriet uz ko jaunāku, taču man negribas “plazminieku” turēt kabatā.”

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl