DJ Ella atgriežas apritē ar ritmisku mīlas dziesmu

1 komentārs
DJ Ella atgriežas apritē ar ritmisku mīlas dziesmu
Foto: Green @shotbygreen

ASV dzīvojošā dziedātāja Elīna Fūrmane, kas pazīstama arī ar skatuves vārdu DJ Ella, pēc vairāku gadu pārtraukuma publicē jaunu dziesmu ”In Love”. Skaņdarbs apzināti laists klajā Svētā Valentīna dienā, jo pilnībā ir veltīta mīlestībai, uzsver izdevniecība ”MicRec”.

”Es visiem mīlētājiem novēlu mīlēt un tikt mīlētiem, jo tā ir viena no dzīves vislielākajām laimēm. Lai maza daļiņa no manis aizceļo pāri okeānam un priecē jūsu sirdis!” piesakot jauno dziesmu, teic Elīna Fūrmane.

Dziesmas tapšanā iesaistījušies Lotars Lodziņš, Jānis Kalve, Rodions Gordins un Jana Kask.

”Ar Lotaru un Jāni strādājām pie mana līdz šim veiksmīgākā albuma “Welcome To The Club”. Puiši, manuprāt, ir visprofesionālākie elektroniskās mūzikas producenti Latvijā, tāpēc galvu ilgi nebija jālauza, kad iedvesma atkal klauvēja pie manām namdurvīm,” stāsta Ella.

Audio: Ellas jaunā dziesmas

Dziesmai drīzumā taps arī videoklips, kas veidots sadarbībā ar amerikāņu komandu ”Two Poetic”.

Filmējām vienā no manām mīļākajām pludmalēm El Matador Beach, kas atrodas Malibu. Tā nu sanāca, ka video filmējās arī mans draugs, jo gluži vienkārši nevarēju iedomāties, ar ko man vieglāk būtu izspēlēt mīlas ainas. Bet par to sīkāk, kad būs gatavs video,” stāsta dziedātāja.

Viņai padomā jau nākamais singls, kas būs arī latviski.

Foto: daiļā Ella jeb Elīna Fūrmane šodien un  agrāk

1 komentārs