DJ Ella atgriežas apritē ar ritmisku mīlas dziesmu

1 komentārs

ASV dzīvojošā dziedātāja Elīna Fūrmane, kas pazīstama arī ar skatuves vārdu DJ Ella, pēc vairāku gadu pārtraukuma publicē jaunu dziesmu ”In Love”. Skaņdarbs apzināti laists klajā Svētā Valentīna dienā, jo pilnībā ir veltīta mīlestībai, uzsver izdevniecība ”MicRec”.

”Es visiem mīlētājiem novēlu mīlēt un tikt mīlētiem, jo tā ir viena no dzīves vislielākajām laimēm. Lai maza daļiņa no manis aizceļo pāri okeānam un priecē jūsu sirdis!” piesakot jauno dziesmu, teic Elīna Fūrmane.

Dziesmas tapšanā iesaistījušies Lotars Lodziņš, Jānis Kalve, Rodions Gordins un Jana Kask.

”Ar Lotaru un Jāni strādājām pie mana līdz šim veiksmīgākā albuma “Welcome To The Club”. Puiši, manuprāt, ir visprofesionālākie elektroniskās mūzikas producenti Latvijā, tāpēc galvu ilgi nebija jālauza, kad iedvesma atkal klauvēja pie manām namdurvīm,” stāsta Ella.

Audio: Ellas jaunā dziesmas

Dziesmai drīzumā taps arī videoklips, kas veidots sadarbībā ar amerikāņu komandu ”Two Poetic”.

Filmējām vienā no manām mīļākajām pludmalēm El Matador Beach, kas atrodas Malibu. Tā nu sanāca, ka video filmējās arī mans draugs, jo gluži vienkārši nevarēju iedomāties, ar ko man vieglāk būtu izspēlēt mīlas ainas. Bet par to sīkāk, kad būs gatavs video,” stāsta dziedātāja.

Viņai padomā jau nākamais singls, kas būs arī latviski.

Foto: daiļā Ella jeb Elīna Fūrmane šodien un  agrāk

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl