Dizainere Kristīne Deimone vairs nesvīdīs, padusēs veiktas botoksa injekcijas

8 komentāri
Dizainere Kristīne Deimone vairs nesvīdīs, padusēs veiktas botoksa injekcijas
facebook.com/KistinaDeimon

Skandalozā dizainere Kristīne Deimone ar mīļoto vīrieti Jāni dara visu, lai izskatītos pēc iespējas labāk. Nu pāris izmēģinājuši arī botoksa injekcijas padusēs, lai vairāk neizjustu svīšanu un sviedru pleķi neizbojātu apģērbu, neradītu nevīžīguma iespaidu.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Kristīne stāsta, ka par šo procedūru uzzinājusi tikai pirms pāris dienām. Viņa sociālajā tīklā ”Instagram” ieraudzījusi kādas dāmas fotogrāfijas, zem kurām viņa bija aprakstījusi kādas procedūras veic, viena no šādām procedūrām bija botoksa injekcijas padusēs. Injekcijas neļauj padusēm svīst.

Par pāra saskanīgajām attiecībām lasi:

”Agrāk Latvijā nebiju redzējusi šādu piedāvājumu. Tas maksā pāris simtus, bet tad uz pusgadu vai pat gadu nav jāiespringst par savu vizuālo tēlu, sapratu, tā ir zelta vērtības procedūra. Mēs ar Jāni daudz sportojam, tam seko duša, braukšana automašīnā, darbs un tajā visā laikā ķermenis joprojām ir tonusā, pastiprināti svīst. Tā kamēr tiec līdz darbam, var jau vilkt līdzi paņemto papildus kreklu,” pieredzē dalās Kristīne.

Foto: facebook.com/KistinaDeimon

Statistika liecina, ka katrs otrais ”uzvalku cilvēciņš”, kurš strādā bankā, ir veicis šo procedūru. Kā nekā, kas gan var būt nesmukāks, par kreklu vai t-kreklu, kur redzami slapji sviedru pleķi. Ja strādā kopā ar cilvēkiem nevari, izskatīties kā sasvīdis lopiņš.

”Braucot uz procedūru, piedāvāju Jānim iesmērēt paduses ar krēmu, tas padarīs nesāpīgus dūrienus. Viņš atteicās, jo vēlējās izjust kā patiesībā sāp šādi dūrieni. Pēc bildēm redzams, ka nākamo reizi mīļotais neatteiksies no krēma,” smejas Kristīne.

Pati Kristīne, ejot uz procedūru, sasmērēja paduses ar krēmu un nejuta dūrienus, vien labsajūtu un arī pēc procedūras paduses nesāpēja, neradīja diskomfortu.

Foto: facebook.com/KistinaDeimon

Procedūras ilgums ir vien desmit minūtes, pāris desmiti dūrieni un aizmirsti par sasvīdušām padusēm.

Dizainerei un viņas mīļotajam paduses nesvīst intensīvi, bet tas minimums rada palielu diskomfortu, nu pāris no tā izvairīsies.

 

8 komentāri