Dīvu kari! Rajecka un Greifāne publiski apmainās dzēlīgām piezīmēm

12 komentāri
Dīvu kari! Rajecka un Greifāne publiski apmainās dzēlīgām piezīmēm
F64

Īstā pasaules šovbiznesa zvaigžņu stilā ar dzēlīgiem komentāriem saistībā ar nu jau bēdīgi slaveno Jūliju Krūmiņu apmainījušās pašmāju skatuves dīvas Liene Greifāne un Olga Rajecka.

Dziedātāja Liene Greifāne, kura šobrīd ar ģimeni pārcēlusies uz dzīvi Maskavā, lai turpmākos piecus gadus studētu Vissavienības Valsts kinematogrāfijas institūtā, vakar savā Facebook profilā nopublicējusi foto, kurā redzama uzstājamies. Lai gan vēl maijā kādā intervijā spēcīgās balss īpašniece sacīja, ka no dziedāšanas esot nogurusi un skatuves spozmes viņai nepietrūkstot, vakar publicētajā profila foto Greifāne acīmredzami izbauda atrašanos starmešu gaismā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Liene Greifāne / Facebook

Liene Greifāne / Facebook

Rajecka dzeļ

Kamēr vairums Lienes draugu izteikuši atbalstu un novēlējuši viņai panākumus gan studijās, gan uz skatuves, dzēlīgu piezīmi komentārā atstājusi dziedātājas kolēģe Olga Rajecka: ”Nu apsveicu, Tev briest lieli panākumi Maskavā, pateicoties Jūlijam Krūmiņam. Nu dažiem veicas! Re, cik labi, ja ir bagāts mecenāts! Nu to jau viņš pateica visai Latvijai! Liene, lai veicas!”

Greifāne aicina nemest plinti krūmos

Liene Greifāne, savukārt, atbildi parādā nav palikusi. ”Neizklausās pēc apsveikuma, ” viņa raksta. ”Panākumi gan būs jāsasniedz pašai, jo manā vietā Jūlijs nenodziedās un mani nenoprezentēs. Tu arī vari uzprasīt, lai tevi iepazīstina ar kādu Maskavā, lai vari sevi prezentēt! Nevajag mest plinti krūmos!”

TOP komentāri

 • janka
 • Irena

  Irena

  Ar Lieni viss ok, bet Oldziņa gan nemāk uzvesties.Viņai vienmēr taisnība, tas ir viņas moto, jebkurā pārraidē, kur viņa piedalās. Tā jau pārējais viss labi.
 • Vika
  +7 +5 -2

  Vika

  Par Rajeckas intelektu, vai pareizāk - tā trūkumu jau nu gan nav jābrīnas. Kad tad viņai tas ir piemitis??... Lai Lienei veicas, bet kādu no viņām saukt par Dīvu - nu piedodiet...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl