Divas labākās “ABBA” tribjūtgrupas tiksies Rīgā

Komentāri
Divas labākās “ABBA” tribjūtgrupas tiksies Rīgā
Grupa "ABBA The Show". Publicitātes foto

8. decembrī Arēnā Rīga uzstāsies autentiskākā grupas “ABBA” mūziķu apvienība no Zviedrijas “ABBA The Show” un  “1974 Tribute To ABBA” no Apvienotās Karalistes, lai atzīmētu slavenās zviedru popmūzikas grupas “ABBA” 40 gadu jubileju.

“ABBA” mūzikas festivālā Rīgā uzstāsies arī Londonas Karaliskais simfoniskais orķestris, kā arī Londonas šovprogrammu mākslinieki, kas uzstājušies Londonas Royal Alberta hallē un strādājuši kopā ar Kailiju Minogu, Rodu Stjuartu, Seru Tomu Džounsu un citem pazīstamiem izpildītājiem.

Grupas “ABBA” mūzikas popularitāti mūsdienās apliecina ik gadu vairāk nekā 2 milj. pārdotie mūzikas ieraksti.

Koncertā Rīgā apvienība “ABBA The Show”, kurā piedalās vairāki mūziķi no īstās ”ABBAs” laikiem, klausītājiem dāvās labākās “ABBAs” dziesmas. Viņi Latvijā ieradīsies no īstās ”ABBAs” dzimtās pilsētas Stokholmas un šovprogrammas sižetā demonstrēs “ABBAs” dzīves un vēstures gājumu – sākot no piedalīšanās Eirovīzijas dziesmu konkursā līdz pat augstākajām slavas un popularitātes smailēm.

Arī apvienību “1974 Tribute To ABBA” no Apvienotās Karalistes daudzi fani vērtē kā vislabāko “ABBAs” gaitu turpinātāju. Viņi ir uzstājušies kopā ar pasaulslaveniem māksliniekiem. No 1990. līdz 2002. gadam grupa uzstājās karaliskajā Royal Alberta hallē Londonā. Ar ”ABBAs” kompozīcijām apbraukājuši visu pasauli un uzstājušies lielākajos stadionos un arēnās, vienā koncertā spēot pulcēt pat 80 tūkstošus skatītāju.

Biļetes var iegādāties “Biļešu servisa” kasēs.

Lasi vēl