Dīvainības, kas piemīt slavenībām ceļojot

0 Komentāru
Dīvainības, kas piemīt slavenībām ceļojot
AFP

Ja arī tu, iekārtojoties viesnīcā, vispirms dezinficē visas virsmas vai nekāp lidmašīnā bez sava veiksmes talismana, pavisam noteikti atradīsi domu biedrus starp A klases Holivudas slavenībām.

Nav noslēpums, ka daudzas slavenības ceļojot izmanto dubultnieku pakalpojumus un izveido prātam neaptveramus prasību sarakstus viesnīcām un koncertu organizatoriem, bet, metot pie malas šādus ieradumus, kurus mēs, parastie cilvēki, ar sevi neasociējam, kādas ”cilvēciskas” īpatnības piemīt slavenībām? Ko zvaigznes dara, lai pārvarētu bailes no lidošanas? Vai viņām bail no mikrobiem? Kā tiek īsinātas garākas ceļojuma stundas?

Dženifera Anistone – ar labo kāju pa priekšu

Jaunajā Emirates Airlines reklāmas video, kurā Anistone nofilmējusies, viņa pamostas no briesmīga sapņa, kurā lido lidmašīnā bez greznām papildu ērtībām. Tomēr reālajā dzīvē lidošana Anistonei ir kā murgs – lai izvairītos no dažādām iespējamām ķibelēm lidojuma laikā, aktrise ir izstrādājusi rituālu.

Dženifera Anistone / AFP

Dženifera Anistone / AFP

”Iekāpjot lidmašīnā, vienmēr pirmo lieku labo kāju un uzsitu ar pirkstiem pa lidmašīnas ārējo sienu – veiksmei. Kas man tā ieteica rīkoties, vairs neatceros, bet vienmēr pie šīs shēmas pieturos,” stāsta Anistone, atzīstot, ka lidojuma laikā viņa parasti ļoti nervozē.

Kits Haringtons – ar veiksmes pildspalvu

Kulta seriālā Troņu spēles Kits Haringtons atveido bezbailīgā Džona Snova lomu, bet ārpus filmēšanas laukuma aktieris paniski baidās no zirnekļiem, injekcijām un… lidošanas. Lai tiktu galā ar bailēm no lidošanas, Haringtons nekad neiziet no mājas bez vairākiem veiksmes talismaniem.

Kīts Haringtons / AFP

Kits Haringtons / AFP

”Man ir veiksmes pildspalva – to man uzdāvināja vēl bērnībā, un to vienmēr nēsāju līdzi. Zīmīgi, ka šo pildspalvu vēl neesmu pazaudējis, lai gan dzīves laikā man ir pazudušas milzum daudz lietu,” atklāj Heringtons. Līdzīgi kā Anistone, arī Heringtons, kāpjot lidmašīnā, trīs reizes uzsit pa tās korpusu.

Lorēna Konrāda – ar adīkli

TV zvaigzne un modes dizainere gandrīz nekad nenodod bagāžu, jo pārāk bieži viņas somas esot tikušas nozaudētas. Laika īsināšanai lidmašīnā Lorēna ir atradusi kādu pavisam radošu nodarbi – viņai vienmēr ir līdzi dzija un adāmadatas.

Lorēna Konrāda / AFP

Lorēna Konrāda / AFP

”Vienmēr ceļoju ar adīkli. Man patīk kaut ko darīt lidojuma laikā, un, kad ierodos galamērķī, man parasti jau ir kāds jauns aksesuārs, ko kādam uzdāvināt vai valkāt pašai.”

Olīvija Manna – ar sāls paciņām

Aktrise pati sevi nokristījusi par ”Makgaiveru sieviešu dzimtē”. Pirms lidošanas viņa piebāž somu ar visādiem sīkumiem, kas varētu noderēt dažādu lidojuma scenāriju gadījumā.
Olīvija Manna / AFP

Olīvija Manna / AFP

”Man somā vienmēr ir sāls. Reiz kāda stjuarte man pastāstīja, ka jūras slimības nelabumu palīdz novērst pusglāze ingvera alus ar sāli.”

Karmena Elektra – satuntulējusies līdz acīm

Modele un TV personība pie uzmanības ir pieradusi, tāpēc ceļot cenšas inkognito, izvēloties vietu pie loga, lai citiem pasažieriem nebūtu jātiek viņai garām. Tomēr viņas dīvainais paradums satuntulēties līdz acīm vienmēr pievērš pārējo pasažieru pastiprinātu uzmanību.

Karmena Elektra / AFP

Karmena Elektra / AFP

”Es vienmēr esmu satuntulējusies. Pat ja dodos uz tropiskām salām, man mugurā ir silta vējjaka ar kapuci, cepure un šalle, jo lidmašīnās vienmēr salstu.”

Gvineta Paltrova – ar C vitamīnu un baktericīdu

Aktrise lidojumā ņem līdzi kaudzēm C vitamīnu un magnēziju-kalciju saturošus uztura bagātinātājus, kas palīdz viņai noņemt stresu lidojuma laikā. Pirms apsēsties savā vietā, Paltrova pārliecinās, ka tā ir brīva no mikrobiem.

Gvineta Paltrova / AFP

Gvineta Paltrova / AFP

”Savu sēdvietu lidmašīnās parasti apsmidzinu ar koloidālo sudrabu, kas ir dabīgs līdzeklis pret dažādām baktērijām, mikrobiem un vīrusiem.”

Morgana Stjuarte – ar spirta pudelīti

TV realitātes šova Rich Kids of Beverly Hills zvaigzne atklāj, ka viņai ir divi nemaināmi noteikumi – ierasties lidostā bezjēdzīgi agri un vienmēr ņemt līdzi dezinfekcijas līdzekli.

Morgana Stjuarte / AFP

Morgana Stjuarte / AFP

”Lai vai kas, man vienmēr ir līdzi spirta pudelīte. Tā ir daudz noderīgāka, nekā varētu likties! Ar spirtu var dezinficēt gan kosmētikas otiņas, gan visu citu, kam jāpieskaras.”

Kima Kardašjana – ar satīna spilvendrānām

Realitātes TV zvaigznes ”meikapa” un matu sakārtošanas process ikdienā aizņem četras stundas. Lai nevainojamais izskats saglabātos lidojuma laikā un arī pēc tā, Kima izstrādājusi veselu stratēģiju. ”Ja lidmašīnā jāguļ, es dekoratīvo kosmētiku nost neņemu, un man vienmēr ir līdzi spilvens melnā satīna spilvendrānā.”

Kima Kardašjana / AFP

Kima Kardašjana / AFP

“Pēc nolaišanās lidostā parasti dodos uz dāmistabu, lai piekoriģētu pamatu – tonālo krēmu, bet viss pārējais vienmēr ir kārtībā,” par saviem ieradumiem lidojuma laikā stāsta Kima.

Aleksa Čanga – aizmāršīgā ceļotāja

Ņemot vērā, ka TV raidījumu vadītājai ceļot iznāk samērā bieži, varētu domāt, ka viņai jau ir zināmas iestrādes, kā un ko darīt. Tomēr tā nav! Pati Čanga atzīst, ka viņa ir aizmāršīga un arī somu pakošana viņai nepadodas.

Aleksa Čanga / AFP

Aleksa Čanga / AFP

”Ļoti reti gadās, ka es atbraucu atpakaļ ar visām mantām, ar kurām aizbraucu. Attiecībā uz somu pakošanu, man nav nekādas metodes – es vienkārši sametu visu iekšā – vai nu tās mantas nonāk manā somā, vai nē… Līdz ar to neatceros gadījumu, kad nebūtu kaut ko kaut kur atstājusi.”

Majima Bjalika – ar saldumu turzām

The Big Bang Theory zvaigznei ir vairāki rituāli, kurus viņa ļoti stingri ievēro. Pirms kārtējās epizodes filmēšanas viņa māņticīgi ēd sīpolu gredzenus un dzer kolu.

Majima Bjalika / AFP

Majima Bjalika / AFP

Kad jālido ar lidmašīnu, Majimai gatavībā līdzņemšanai vienmēr ir ”glābšanas” komplekts – lavandas ēteriskā eļļa, lai nomierinātos, ausu aizbāžņi, iPod Nano un saldumi, ar kuriem našķējoties tiek aizdzītas bailes no lidošanas.

0 Komentāru