“Duets Sandra” izdod pirmo dziesmu ar jauno solistu

5 komentāri

Tautā iemīļotā muzikālā apvienība “Duets Sandra” pēc sastāva izmaiņām klausītāju vērtējumam nodevusi pirmo skaņdarbu ar jauno solistu Andri Rogu.

“Pārdziedājām vienu no mūsu populārākajiem hitiem “Gaņī Maņī”. Tagad mēs koncertējam šādā sastāvā,” dziesmu jaunās skaņās piesaka “Dueta Sandra” līderis Andris Brīnums.

Audio: “Dueta Sandra” dziesma “Gaņī Maņī” jaunās skaņās

Jau esam ziņojuši, ka pērnā gada nogalē Latvijas, iespējams, pieprasītākā koncertgrupa, Andra un Sandras Brīnumu apvienība ”Duets Sandra”, nāca klajā ar paziņojumu, ka vokāliste Sandra veselības problēmu dēļ pamet skatuvi.

Pēc Sandras aiziešanas no skatuves ”Duets Sandra” piedzīvo grūtus laikus

Paziņojot, ka Sandra pamet skatuvi, grupas runasvīrs Andris gan piebilda, ka dueta darbība ar to neapstājas – viņš turpina muzicēt, bet Sandras partijas pagaidām izpildīs aizvietotājs.

Tas veiksmīgi tika atrasts, un nu fanus iepriecinājis pirmais skaņdarbs ar jauno vokālistu Andri Rogu.

Vēsturiski foto: “Duets Sandra” cauri laikiem

TOP komentāri

  • k
  • mhm
    0 0 0

    mhm

    Lai jums veicas. Gribu izteikt tikai savas domas. Mana sirds pieder Sandrai, kā māksliniecei, un tādēļ man liekas ka Andris dara pāri viņas piemiņai, meklējot viņas aizstājējus, kā arī tai pašā reizē atstājot veco grupas nosaukumu, jo šis aizstājējs ir tikai tāla, tāla Sandras atblāzma.
  • DZIDRA

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl