Depardjē: Man nepatīk sievietes, kas krīt uz nerviem

Komentāri

65 gadus vecais franču aktieris, kurš ir zināms kā liels stipro dzērienu un dāmu cienītājs, kinofestivāla “Baltijas pērle” preses konferencē atklāj, kādas dāmas ir viņa gaumē.

“Man nepatīk sievietes, kas krīt uz nerviem. Man patīk kopā ar sievieti smieties, man patīk dzīvot kopā ar viņu, mīlēt, man patīk dalīties tajā, kas man pieder, man patīk kopā ēst, lasīt,” uz jautājumu, kādas sievietes aktierim patīk, kinofestivālam “Baltijas pērle” veltītajā konferencē ceturtdien atklāja Žerārs Depardjē.

Depardjē vienīgā laulātā draudzene bija aktrise Šarlote Binoša, ar kuru laulība tika šķirta 1996. gadā. Pēc tam aktieris uzsāka attiecības ar Kerolu Bokveti. Jau gandrīz 10 gadus Depardjē sirds pieder Klementīnei Igou.

Atgādinām, ka jau šovakar Depardjē kopā ar tautieti aktrisi Faniju Ardānu kāps uz skatuves izrādē “Otrā mūzika” Rīgas Kongresu namā kinofestivāla “Baltijas pērle” ieskaņā.

 

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl